Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Gość zacier

W aucie mam STOCKA . Kupiłem dziś w drodze z pracy i zostawiłem z plecakiem w bagazniku :lol: W drodze od znajomych widziałem akcję jak wyprowadzali gosci z busa . Troche ich przeciągnęli po asfalcie . W tym momencie przypomniała mi się historia z przed lat . Mieszkałem w willi przy wąskiej ulicy . Któregoś wieczoru piliśmy we czwórkę bimber . Ja byłem z koleżanką on z narzeczoną . Mieliśmy już w czubie sporo i moja kolezanka pojechała do domu . Ten znajomy zasnął a jego narzeczona uparła się aby zrobić mi dobrze :shock: Po pewnym czasie ten znajomy się przebudził i nas zastał w wannie , ale ta jego narzeczona powiedziała że on jest milicjant . Trochę się pobilismy a ten złapał za butelkę i chciał mnie walnąć . Byłem szybszy i dostał w ryj a potem trzonkiem od siekiery :shock: Wyniosłem smiecia na chodnik i sąsiad zadzwonił po karetkę . Zabrali padlinę do szpitala a on powiedział kto go pobił . Wieczorem następnego dnia wracałem domu z dziewczyną i widzę ze pod drzwiami stoją dwie suki i pełno mundurowych . Ja mam morde opychnietą od bijatyki że matka by mnie nie poznała . Zauważyli mnie i pytają czy tu może mieszkam a ja się wypieram i mówię że wracam z dziewczyną od lekarza . Mówię aby temu skór....owi dołożyli ode mnie :wink: :lol: bo mi sie do dziewczyny dobierał :mrgreen: Mieli moje zdjęcie i tej kolezanki co z nami piła (sprawna była wtedy milicja). Trzy dni stali pod moimi drzwiami i czekali na zemstę . Kurde , jakby wtedy mnie poznali to by chyba zatłukli . Wtedy poznałem co to było ORMO :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na dołku już w naszych czasach :mrgreen:

 

Ale przypomniała mi się impreza w której do kumpla przyszła para małżeńska.piliśmy wszyscy,mąż tej kobiety miał już dość to poszedł spać do pokoju obok a ona dalej piła z nami.W pewnym momęcie zasnołem i obudziłem się jak powstała awantura.Mąż się obudził wszedł do pokoju i widzi jak jego żona robi loda gospodarzowi :mrgreen: pyta jej co ty robisz suko :!: a ona na to "ja myślałam że to ty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zacier
ja byłem na dołku już w naszych czasach :mrgreen:

 

Ale przypomniała mi się impreza w której do kumpla przyszła para małżeńska.piliśmy wszyscy,mąż tej kobiety miał już dość to poszedł spać do pokoju obok a ona dalej piła z nami.W pewnym momęcie zasnołem i obudziłem się jak powstała awantura.Mąż się obudził wszedł do pokoju i widzi jak jego żona robi loda gospodarzowi :mrgreen: pyta jej co ty robisz suko :!: a ona na to "ja myślałam że to ty"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz się bałem ze ten pomarańczowy ludzik nam alkohol zabierze .

ma swój :P:mrgreen:

 

joanna7f napisał(a):

noo... ta pałka w łapce dosyć niebezpiecznie wygląda :!: :| :mrgreen:

 

Nie bój się chłopa . Wyglada potęznie ale jest łagodny jak baranek i brodę ma równo przyciętą :wink:

No i cały autorytet w 3,14zdu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...