Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

oooo.. czy cuś mnie ominęło? :shock:

 

 

a wiecie co? właśnie popatrzyłem w kalendarz... na spokojnie... i dzisiaj , dokładnie 13 września mija 6rok mojego pobytu w Irlandii.

dokładnie minęło 13 września o 15:45 wylądowałem w Dublinie... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę :!: łubudubu niech żyje nam prezes tego klubu ....niech żyje Aga nam :lol:

:lol::mrgreen: 8)

 

 

Póki co umieram z zimna... zapomniałam, że w Polsce trzeba ze sobą zawsze mieć polar i kalosze :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo.. czy cuś mnie ominęło? :shock:

 

 

a wiecie co? właśnie popatrzyłem w kalendarz... na spokojnie... i dzisiaj , dokładnie 13 września mija 6rok mojego pobytu w Irlandii.

dokładnie minęło 13 września o 15:45 wylądowałem w Dublinie... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Bhaile Átha Cliath, fajnie tam było ale dawno się skończyło :lol:

 

-- Cz wrz 13, 2012 11:46 pm --

 

Póki co umieram z zimna... zapomniałam, że w Polsce trzeba ze sobą zawsze mieć polar i kalosze :roll: :wink:

 

Ja takowe (ciuchy) zabrałem z niezatapialnej a tu proszę słońce i aż 18 st. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni później gdzieś tam w stronę Polandii...

zaje texty w tym filmie. ta scena przeypimina mi nieoczkiwane zaokonczenia imprez z mlodosci :lol::lol::lol: .

 

Evenement 1

Plenum federacji klubow kajakowych w Kazimierzu nad Wisla: Iprzeza powazna (przyznawanie budzetow na wyprawy) wiec i stroje powazne :mrgreen:

Moje przebudzenie rano. Miesiac luty ,ciemno ale cieplo, zapach kurzu. otwieram szerzej oczy, jakies plomienie ale nie odnisko. Ukazal sie piec CO na wegial a ja w tej scenerii wstaje z kupy wegla odrzycajac kilka jutowych workow ktorymi bylem przykryty;Prawie po omacku odnalazlem drzwi, zapalam swiatlo przed schodami, wychodze do hallu hotelowego (spichlerz) poprawiam krawat i spokojnie ide na sniadanie :mrgreen:

 

To nie jedyna historia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac luty ,ciemno ale cieplo, zapach kurzu. otwieram szerzej oczy, jakies plomienie ale nie odnisko. Ukazal sie piec CO na wegial a ja w tej scenerii wstaje z kupy wegla odrzycajac kilka jutowych workow ktorymi bylem przykryty;Prawie po omacku odnalazlem drzwi, zapalam swiatlo przed schodami, wychodze do hallu hotelowego (spichlerz) poprawiam krawat i spokojnie ide na sniadanie

:shock: :shock: :shock: :shock: cos Ty tam pil? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam z nia jeszcze nie spalem, wiec nie wypowiadam sie

Pisales ze nie pamietasz, wiec sie nie zarzekaj.

Ja tez raczej nie ale do taboretu nie dal bym sobie za to przybić z tegoż samego powodu :mrgreen:

 

Ps Francuzi Rozrabiarze by powiedzieli, ze "nie zimno jej w oczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...