Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Czekam od czwartku na wyniki badań krwi, podobno będą jak będą odczynniki.. a póki co ich nie ma..

:shock: :roll: :|

 

Aga, to śniadanko? Zostawiłem Ci połowę :D

Dziękuję :* ... chętnie, jeszcze nic nie jadłam oprócz kawy :mrgreen: 8)

 

-- 27 mar 2012, o 11:33 --

 

Cichaczu, cześć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, ale bida w barze... :shock: Ani spamu, ani porządnego jedzenia (trzymaj się ASAHI!! :wink: ).... Co się z Wami dzieje...?? :twisted:

 

Dziś rano jeden skur....yn prawie rozwaliłby mnie i Subaraka na skrzyżowaniu Mercedesem Sprinterem.... :evil: Jadę sobie główną spokojnie, bez szaleństw, a tu nagle żółty merc wyskakuje z podporządkowanej tuż przed moją maską :shock: ledwo wyhamowałem.... :roll: Koleś nawet mnie nie zauważył!! Pojechał dalej, jakby nigdy nic... :shock: W ręce: komórka, pasów brak... :roll: Gdybym poprzedni zakręt pokonał odrobinę szybciej, pewnie pisałbym teraz ze szpitala.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ASAHI, Cichaczu, witajcie.

 

ASAHI, wierz mi, nie śpieszę się do szpitala :P Mam małe zaufanie do wszelkiej maści konowałów... :twisted:

 

Cichaczu, owszem, moje szczęście... "Panie, to był moment", że tak sobie zażartuję (teraz już mogę ;) ).

 

Jakimi szczoteczkami?? Bo muszę mój umyć, a jakoś nie mam weny, jak to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, hej :wink: ... to miałeś farta :roll: ... ja codziennie przejeżdżam przez skrzyżowanie, na którym skręcający w lewo myślą, że mają pierwszeństwo przed tymi co jadą z naprzeciwka... trzeba uważać :|

 

 

To rzucam kromeczkę z nasmarowaniem :D

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi szczoteczkami?? Bo muszę mój umyć, a jakoś nie mam weny, jak to zrobić...

hmm... :oops: szczoteczka do zębów twarda, szczotka taka do butów, i detergent do felg + płyn do naczyć :mrgreen:

 

A-ha :D good idea :mrgreen: To ja jeszcze dodam benzynę ekstrakcyjną... :twisted: Będą się świeciiiiiić, że hej!! :wink:

 

I cos do zapicia ;D

 

O tej porze...?? :roll: :wink:

 

Artur, hej :wink: ... to miałeś farta :roll: ... ja codziennie przejeżdżam przez skrzyżowanie, na którym skręcający w lewo myślą, że mają pierwszeństwo przed tymi co jadą z naprzeciwka... trzeba uważać :|

 

8)

 

Dokładnie, tu analogiczna sytuacja; od jego strony droga wygląda tak, jakby jechał główną, ale są znaki poziome i pionowe!! Tylko trzeba patrzeć, a nie pisać smsy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam benzynę ekstrakcyjną... Będą się świeciiiiiić, że hej!!

że ja na to nie wpadłem :roll:

Cichaczu, zdjęcia

na razie od wewnątrz, dziś się zajmę zewnętrzna częścią... musiałem jeszcze zmienić i umyć alu do Hondy i nie byłem w stanie, bo mnie już noc zastała :oops::oops::mrgreen:

 

-- wtorek, 27 marca 2012, 12:21 --

 

teraz wiem, że te fele to Enkei'e :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurfa, to już przegięcie.... :lol: Idę po moda.... :roll:

 

-- Wt mar 27, 2012 12:28 pm --

 

ASAHI, dostałeś dwie zupy, czy mnie się wydaje...?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...