Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

U mnie chyba paliwo zamarzło, bo kręcił kręcił ale nie załapał. I efekt jest taki że aku rozładowałem. Teraz podłączyłem go do prostownika w ciepełku i niech dochodzi do siebie. Gorzej jak po założeniu do auta znowu nic to nie da..

 

-- 2 lut 2012, o 10:27 --

 

Jutro ma być znowu -30..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara, bardzo Cie proszę... ja bym się chętnie zamieniła na 555 :twisted::mrgreen:

 

Witam 8)

 

-- 2 lut 2012, o 10:50 --

 

Jutro ma być znowu -30..

 

To chyba nie powinnam być zła na moje dziecko, że nie chce jeździć na nartach :roll:

 

W 3mieście -15 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba paliwo zamarzło, bo kręcił kręcił ale nie załapał. I efekt jest taki że aku rozładowałem. Teraz podłączyłem go do prostownika w ciepełku i niech dochodzi do siebie. Gorzej jak po założeniu do auta znowu nic to nie da..

 

-- 2 lut 2012, o 10:27 --

 

Jutro ma być znowu -30..

 

Asahi, jeżeli nie dasz rady dziś przyjechać nic sie nie dzieje, przełożymy zlocik.

 

 

Ja nawet z domu nie wychodze -15, a po Twoim sms przed chwilą to już całkowicie zwątpiłem. :D

 

Witajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :mrgreen:ASAHI, zaden stwor na ziemi oprocz yetti nie czuje sie dobrze przy -30°C

Moze byc kwestia wody w paliwie; w zimi najlepiej jest miec zqawsze pelny bak i wtedy jet mniej skroplin. Chyba sa jakies dolewki nawet do benzyny. Kiedys z bólem serca dolewalo sie troche spirytusu albo jagodzianki ale to byly czasy gaznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa. Mimo podładowania aku auto nie zapaliło. Prawdopodobnie woda w paliwie jest i zamarzła sobie pięknie nie pozwalając na uruchomienie samochodu. Do sklepu 2 km, do stacji benzynowej z 4. Poezja normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASAHI, moze byc tak ze woda zamarzla pod autem a nie koniecznie w komorze silnika. jesli masz jakas farelke i przedluzacz to zastaw boki i dmuchaj od tylu( :lol::lol::lol::lol: ) od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa. Mimo podładowania aku auto nie zapaliło. Prawdopodobnie woda w paliwie jest i zamarzła sobie pięknie nie pozwalając na uruchomienie samochodu. Do sklepu 2 km, do stacji benzynowej z 4. Poezja normalnie.

 

Nie przejmuj sie, na pocieszenie powiem CI kiedyś na trasie Kraków - Nowy sącz, 10 Km do Nowego Sącza brakło paliwa, miałem wtedy zesputy licznik a sądziłem że w baku jeszcze jest. Do stacji 3km, z powrotem 3, szedłem sobie w deszczu 6km. Długi spacerek dobra rzecz :D , tyle że nie przy -20 :D:P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szedłem sobie w deszczu 6km. Długi spacerek dobra rzecz , tyle że nie przy -20

przy -20°C przynajmniej nie pada deszcz :idea: i osobiście wole to niż deszcz przy +2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...