Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

schować pazurki futrzaki :twisted:

Zamiast cicho siedzieć i patrzeć to wszystko popsuleś.

 

Aga w Wawie metro budują chyba od 1925r, wiec nie jest tak łatwo... a próba przekopania się przez Wisłę skończyła się zamknięciem jednej z głównych ulic w Warszawie... i w zasadzie, to zazdroszczę Ci Gdańska, sama chciałabym się przeprowadzić do Gdyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga w Wawie metro budują chyba od 1925r, wiec nie jest tak łatwo... a próba przekopania się przez Wisłę skończyła się zamknięciem jednej z głównych ulic w Warszawie... i w zasadzie, to zazdroszczę Ci Gdańska, sama chciałabym się przeprowadzić do Gdyni...

 

Wiem wiem :wink: ... mieszkałam i w Gdyni i w Warszawie ... ale Gdańsk to moje miasto jest :D

W Gdyni się fajnie mieszka 8)

 

 

Dobry dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie przed koncem terminu byly... moja tak czasem robi na tydzien przed koncem daty jakiegos produktu 50% off.
Pewnie tak. Szczególnie w dużym sklepie w którym towaru w magazynach jest full. A Kasztelan to nie Tyskie, czy inny Harnaś nie kosztuje 2zł i pijaczki go nie kupują. U nas z ptasim mleczkiem robią tak częściej. Masz niecałe 2 tygodnie do końca terminu, za to cenę typu 1zł za pudełko.
skiba STI napisał(a):

Kończę browara, idę pokimać i za 13h będę leżał na plaży z drinkiem z parasolem 8)

 

 

przyznaj sie lepiej, że za pomysł sprzedania STI i kupna M3 Twoja Cie z domu wyje... wyrzuciła.... w końcu TF jest jak jedna rodzina... czarne owce też się zdarzają.

:mrgreen:
skiba STI napisał(a):

Nie dostanę, bo z plaży po drinki bedę musiałm sam chodzić :? :roll: :D :wink:

 

 

Zmęczysz się chodzeniem w takim razie, to pewne :twisted::mrgreen:

Może weźmie reklamówkę... 8) :lol::mrgreen:
Mówisz jak do blondynki a i tak nie wiem o co chodzi :oops:
ok. no to ustaliliśmy - nieblondynka.
Nie ma drugiego primo, jest secundo tak samo jak w Gdańsku nie ma morza ;-)
I do tego pyskata... Czyli młoda i do tego może być rudzielec :mrgreen:
Juz się nie mądrze, mloda jestem, znam swoje miejsce w szeregu :roll:
I znów miałem rację - młoda jest :]
ewka napisał(a):

w Gdańsku nie ma morza ;-)

 

 

W Warszawie tym bardziej :lol:

A w Łodzi jest plaża :mrgreen: byłem w tym roku. Ze 25st. C., w środku miasta, pod CH czy co to tam w końcu jest (Manufaktura) wysypali piach i tubylcy się opalają na tym piachu 8) :mrgreen: Mam nadzieję, że nikt tu na północy nie wpadnie na podobny pomysł z górami...
Przez grzeczność nie zaprzeczę . ;)

:lol:

 

Poza tym DzinDybry!

 

-- So wrz 01, 2012 2:49 pm --

 

Nie ma to jak się wyspać po takim wkurzającym tygodniu :]

Teraz wykonuję operacje dyskowe, które wszystko mulą... transfer spadł do ~32MB/s. Pójdę coś porobić. Zawołajcie mnei za godzinę, wtedy sprzęt powinien skończyć zabawę z jedynkami i zerami ;)

 

-- So wrz 01, 2012 2:50 pm --

 

btw. tego posta dedykuję małej cholerze z cudzymi plecami w awatarze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Łodzi jest plaża :mrgreen: byłem w tym roku. Ze 25st. C., w środku miasta, pod CH czy co to tam w końcu jest (Manufaktura) wysypali piach i tubylcy się opalają na tym piachu 8) :mrgreen: Mam nadzieję, że nikt tu na północy nie wpadnie na podobny pomysł z górami...

 

A jest i to całkiem sympatyczna :) Można w siatkówkę plażową pograć a i podczas olimpiady tenisa z Radwańską zdarzyło mi się na leżaczku przy piffku naprzeciw ogromnego telebimu obejrzeć :)

Zimą z kolei jest tam lodowisko :)

A tak naprawdę to fajna "plaża" jest na ogromnym basenie Fala też blisko centrum :D

 

Tymczasem pozdrowienia z prawdziwej plaży we Władysławowie... Dopiero przyjachaliśmy , czas wyjść i się odpowiedno zaklimatyzować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że piaskownica to też plaża :twisted: :roll: :mrgreen:

 

Żebyś wiedziała że w Łodzi kawałek piasku to już plaża :wink:

 

Pozdrawiam z Kaszebe :!:

 

-- So wrz 01, 2012 8:32 pm --

 

Powinienem to zapuścić w kąciku dla audiofila ale myślę że ogólnie to wszyscy docenią :idea:

 

 

Przesłanie całego "spiralnego" albumu jest takie że wg artysty życie się toczy wg spirali czyli wg określonego schematu który zawsze się z sobą zbiega :roll:

 

To taki generalnie manifest przeciw uleganiu modom i wszelkim schematom :idea:

 

Należyte przesłuchanie tego albumu mówi mi jednoznacznie : Żyj, Twórz ale z szacunkiem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałam wyjątkowe 'szczęście' z psami na drodze... przejechałam zaledwie 100 km i 3 razy wstrętne kundle wylazły sobie na ulice, i to właśnie przed samochód który ja prowadziłam. Zamiast się pośpieszyć z przejściem na 2-ga stronę ulicy, to te pchlarze urządzały sobie spacery!!!

Musze się napić.

 

btw.

hoop z Twojej analizy wypłynęło tylko kilka poprawnych wniosków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrwieczerek pijocki i Aga. :wink:

Chyba ryj mi wypalilo na wakacjach w kraju przodkow. Łycha jakas taka cienka w smaku jak mleczko. Chiba sladem saszy na absyntha przejde :roll:

 

-- 1 wrz 2012, o 21:24 --

 

wstrętne kundle wylazły sobie na ulice

a mialy biale czapki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...