Skocz do zawartości

MINI Spot Piaseczno /ok Warszawy


bakupno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cały śnieg wyjeździ, qrcze.

 

 

 

Jest tam tyle śniegu, że starczy spokojnie ! :) Tylko trzeba mieć na uwadze to, że ten plac na sucho jest z płyt monowskich (betonowych) i wtedy opony szybko mówią pa pa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z kolegą z postu wyżej czyli Panem yagoolar byliśmy odwiedzić miejscówkę :) pomimo mojej średnio zaawansowanej jazdy bokami po śniegu nie było aż tak kolorowo. Po 15 minutach przyszedł ochroniarz i poprosił nas o opuszczenie terenu :/ On nie chciał problemów a i ja nie chciałem spalić miejscówki. Jutro pojadę tam do zarządu oczywiście jeśli uda mi się wrócić wcześniej z pracy i postaram się jakoś dogadać z osobą, która będzie mogła wyrazić pełną zgodę na zabawy w tym miejscu. Zagram z nim w otwarte karty i zobaczymy co się stanie bo chyba legalna miejscówka na "puszczanie bączurów na śniegu" nie będzie taka zła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy może coś załatwi i da rade polatać. Ponoć tam zależy od kierownika zmiany... Btw... Wróciłem dziś wcześniej ale niestety chwilowo jestem uziemiony w domu i nie dam rady tam podskoczyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja będę obecny ! :) Dzwońcie dawajcie znać o której na sztywno i lecimy tam popeline zrobić :) jak nic nie załatwi to będziemy latać aż przyjedzie cieć i jak coś to się poszuka innej miejscówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było choć na sam koniec jak z Baku zostaliśmy to trochę się już szklanka zrobiła konkretniejsza i już jazdy w ogóle nie było ;/ a teraz wszystko się topi i za chwilę wyjdą tam płyty betonowe to już szkoda będzie na to zawieszenia i opon :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...