Skocz do zawartości

Szkolenie I/II stopnia w Borsku z Acceleration KWIECIEŃ 2-3


granat833

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak tak, pierwszy kwietnia z grubej zawałowej rury :mrgreen:

 

No tak. To całe szczęście rzeczywiście Prima Aprilis. :D

 

-- Pt kwi 01, 2011 8:09 am --

 

nikko: ja sie chetnie gdzies ustawie, bo tez srednio wiem jak tam dojechac.

 

btw: na jakich gumach jedziecie ? swiezo wrocilem i sie zastanawiam czy jechac nadobrych zimowkach czy ciut zmeczonych zyciem letnich...

 

Ayo, daj jakiś namiar na siebie na PW, to się zdzwonicie z moją żoną - w 2 wozy zawsze raźniej. :)

 

A co do gumek, to zależy czy chcesz robić wyniki, czy się pobawić. Ja jadę na zdechłych letnich. :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. To całe szczęście rzeczywiście Prima Aprilis. :D

:lol::mrgreen:

 

Trzeba było jeszcze poczekać :P:mrgreen: :wink:

 

 

Wczoraj byłam na myjni, żeby OBK się ładnie prezentował, a dzisiaj leje... :roll:

Pól godziny temu jakiś palant w pandzie chciał we mnie wjechać... ślepy :evil: ... zdążyłam uciec, całe szczęście zatoczka autobusowa była :roll: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz i Kropek już wszystko zdemaskowali... :cry:

No właśnie... :roll: :wink:

 

btw: na jakich gumach jedziecie ? swiezo wrocilem i sie zastanawiam czy jechac nadobrych zimowkach czy ciut zmeczonych zyciem letnich...

Ja nadal mam dylemat... czy brać za sobą koła z zimówkami, podmęczonymi troszkę, czy zakładać na dodatkowe felgi jeszcze dzisiaj szmaciane letnie oponki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moich zimówkach ostatnio w Rusocinie tak popłynąłem w jednym zakręcie, że już się oczyma wyobraźni widziałem na płocie. W takiej temperaturze przegrzeją się bardzo szybko i zamiast trzymania prawidłowego toru będziecie walczyć z pływającą furą. Moim zdaniem nie ma sensu jechać na zimówkach, chociaż dobrych letnich też na pewno trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zbiórki - ciąg dalszy:

 

Po wielu bojach chyba się udało coś ustalić.

Co najmniej 3 auta zbierają się między 7:00, a 7:10 na parkingu za Szpitalem Wojewódzkim po lewej stronie tuż przed wiaduktem pod Armii Krajowej jadąc w kierunku Pohulanki (tam gdzie ostatnio).

Jak kto chętny jest na jazdę w konwoju to śmiało proszę się dołączać. W jedności siła - łatwiej będzie Wam dojechać. No i gdyby się okazało, że na finish'u będzie problem ze znalezieniem właściwej drogi w lesie, to Łukaszowi będzie łatwiej wyjechać raz po całą gromadkę, a nie po każdego z osobna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat, wrzuć jakieś współrzędne ośrodka. 21 wiek jest i ludzie mają gpsy, więc niektórym ułatwi to sprawę.

 

Poza tym może ktoś poda jakiś numer do osób, które spotykają się pod szpitalem?

Ode mnie będzie jechało dwóch kolegów, którzy też nie wiedzą jak dojechać, a wiele wskazuje na to, że ja też dojadę chyba na kurs I pomocy dopiero.

 

Mistral

 

-- 1 kwi 2011, o 13:22 --

 

Granat, skoryguj mnie, jeśli adres nie jest właściwy, ale o ile dobrze pamiętam, to było właśnie tam...

 

Camping Półwysep Lipa

Wdzydze Tucholskie, Lipa 2

83-441 Wiele

 

Telefony stacjonarne:

+48 (58) 687 32 45

+48 (58) 687 24 24

Telefony komórkowe:

+48 601 685 008

+48 601 846 265

Adres e-mail: biuro@knitter.pl

Witryna WWW: www.knitter.pl

 

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Półwysep Lipa

Wdzydze Tucholskie, Lipa 2

83-441 Wiele

 

Telefony stacjonarne:

+48 (58) 687 32 45

+48 (58) 687 24 24

Telefony komórkowe:

+48 601 685 008

+48 601 846 265

Adres e-mail: biuro@knitter.pl

Witryna WWW: www.knitter.pl

To tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat już jest podobno w drodze na Kanary - szykują się 2 tygodnie dobrej zabawy :P

 

Współrzędne GPS ośrodka ze strony:

N 53 59,312

E 17 55,435

 

Link Google:

http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Lipa&sll=53.974433,17.927827&sspn=0.174866,0.528374&ie=UTF8&hq=&hnear=Lipa&ll=54.005549,17.988052&spn=0.174736,0.528374&z=12

 

 

Zastanawiam się czy te domki mają jakieś ogrzewanie? Co powinniśmy ze sobą ew. zabrać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy te domki mają jakieś ogrzewanie? Co powinniśmy ze sobą ew. zabrać :?:

 

"Ogrzewanie"...

 

tylko takie, aby się z ogniskiem i kiełbachami komponowało...

 

No dobra... Granatek mówił, że tam będzie pościel, ale ja na wszelki wypadek wezmę jeszcze asekuracyjnie jakiś śpiwór, bo jednak pogoda do hawajskiej nie należy, a skuć też nie można się za bardzo, bo jednak rano trzeba jechać...

 

Poza tym chyba nic więcej nie trzeba. Jak ostatnio byliśmy w tym ośrodku, to jedzenia nie brakowało, sąsiad nawet w kieszeniach kotlety brał na wynos podobno :lol: , więc raczej o głodowanie to bym się nie martwił.

 

Użytkownicy Subaru lepiej aby mieli na uwadze, że do najbliższej stacji benzynowej jest pewnie kilkanaście kilometrów...

 

A słyszeliście, że losowanie domków jest przypadkowe? Ciekawe kto komu się trafi na wieczór... :mrgreen:

Więc lepiej, aby wziąć śpiwór, gdyby przyszło komuś asekuracyjnie w aucie nocować :mrgreen:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Kanary to gdzieś pod Borskiem?

 

Podobno nieopodal są Dzydze Tucholskie :twisted:

 

 

"Ogrzewanie"...

tylko takie, aby się z ogniskiem i kiełbachami komponowało...

 

Nie wiem czy mam zabierać coś "ala" śpiwór czy jak... :roll:

 

 

Podobno mają elektryczne ogrzewanie i ma być ciepło... pytałam o to, bo ja zmarźlak jestem

 

Doświadczenie mówi, że w tego typu domkach jeśli w dzień na dworzu jest 15st. a w nocy 5st. to temperatura oscyluje w nocy w okolicach 12-16st. z ogrzewaniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...