Skocz do zawartości

Szkolenie I/II stopnia w Borsku z Acceleration KWIECIEŃ 2-3


granat833

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

He he... pić, a żłopać, to dwie różne rzeczy Chłopaki... którą z nich planujecie na sobotę?

 

Ja mam dylemat, na jakiej gumie przyjechać. Koleś przysłał mi uszkodzone opony i nie wiem, czy zdąży dosłąć mi właściwy komplet. Na szczęście w zanadrzu są jeszcze całkiem dobre gumki z poprzedniego sezonu, choć tak bardzo chciałem oglądać autko na nowych kapciach...

 

Granatek, a Ty swoje kapcie po ubiegłorocznej Ornecie to chyba już zezłomowałeś, co?

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tomku a co ja Tobie mówiłem na temat opon hm:) może kropek pomoże ma 17

 

Chłopaki, czasami budżetowo trzeba coś rzeźbić... zwłaszcza jak nie mam stuprocentowej pewności, że coś nie będzie ocierać w mocniejszych zakrętach i na dohamowaniach. Wydać 3,5 tysia na dobrą gumkę i zaraz opychać ja za połowę ceny, bo okaże sie, że jednak coś obciera, to trochę lipa... niestety nie znalazłem nikogo, kto jeździł na podobnym setupie, więc sam muszę to przetestować, ale w jakiś rozsądnych granicach.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Kto spośród jadących na I stopień wie jak tam dojechać i mógłby się umówić w sobotę rano z moją żoną na wspólny przejazd z Gdańska - żeby ją popilotować...?

 

PLEASE :)

 

pewnie będzie zbiórka i wszyscy razem pojadą tak jak ostatnio więc chyba nie powinno być problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Kto spośród jadących na I stopień wie jak tam dojechać i mógłby się umówić w sobotę rano z moją żoną na wspólny przejazd z Gdańska - żeby ją popilotować...?

 

PLEASE :)

 

pewnie będzie zbiórka i wszyscy razem pojadą tak jak ostatnio więc chyba nie powinno być problemu :)

 

Chyba nie, bo 3 razy już tutaj poruszałem temat zbiórki i cisza...

Granat jedzie wcześniej, więc też konwoju nie poprowadzi. :roll:

 

Ale żona moja rezolutną kobietą być się wydaje to i pewno poradzi sobie bidulka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...