Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi a dane techniczne - nieścisłość


Areo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o informację bo jest mała nieścisłość.

Na stronie 444 instrukcji obsługi do Outback MY10 są podane dane techniczne m. in. prześwit, wysokość auta i rozstaw kół iw związku z powyższym proszę o wiarygodne i jednoznaczne określenie jakie z tych danych dotyczą Outbacka MY10D.

Sugerując się wcześniejszymi zapisami w instrukcji obsługi można sądzić, iż wszystkie dane techniczne przywoływane z prawej strony w tabelkach dotyczą silnika Diesla. Czy tak jest także w przypadku tej strony bo nie jest to nigdzie sprecyzowane?

Jest tam (w instrukcji obsługi) prześwit 213mm, wysokość 1615mm itd, co jak pisałem powinno odnosić się do Diesla.

Jak to się ma do arkusza specyfikacji ze strony subaru.pl gdzie podaje się prześwit 200mm a wysokość 1605mm?

Jakie dane są wiarygodne i dotyczą modelu MY10D?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to są jakieś dokładne informacje, że chcę wiedzieć jakie dane dotyczą mojego auta?

Outback jest sprzedawany tylko z 17-calowymi obręczami alu więc pytanie o koła to chyba nie za bardzo. Rozmiar koła nie ma wpływu na prześwit a przynajmniej nie uwzględniają tego dane techniczne. Jeśli chcesz kolego pomóc to zerknij w instrukcję a będziesz wiedział o co mi chodzi.

Pytanie dalej aktualne.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...