Skocz do zawartości

Układ napędowy


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sprawa jest skomplikowana... Zaczynam rozglądać się za napędem. Jest jeszcze w miarę ok, leciutko ruszam, żeby nić nie ukręcić. Wg mechanika z 4t. napęd s-turbo/gt/wrx znosi moce do 240-250 kucy. Stety Forek ma więcej i robi się niebezpiecznie.

Jest koncepcja na napęd od STi- to jedyna słuszna myśl. Może się ktoś orientuje jak to wygląda, czy bez rzeźby pasuje? Cenowo wiem jak jest, bo trzeba cały układ zmieniać. Chyba, że szukać napędu od Forka Stb/STi z UK?

Posiada ktoś wiedzę w tym temacie? Proszę o radę szanownych Forumowiczów.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sprawa jest skomplikowana... Zaczynam rozglądać się za napędem. Jest jeszcze w miarę ok, leciutko ruszam, żeby nić nie ukręcić. Wg mechanika z 4t. napęd s-turbo/gt/wrx znosi moce do 240-250 kucy. Stety Forek ma więcej i robi się niebezpiecznie.

Jest koncepcja na napęd od STi- to jedyna słuszna myśl. Może się ktoś orientuje jak to wygląda, czy bez rzeźby pasuje? Cenowo wiem jak jest, bo trzeba cały układ zmieniać. Chyba, że szukać napędu od Forka Stb/STi z UK?

Posiada ktoś wiedzę w tym temacie? Proszę o radę szanownych Forumowiczów.

 

Pozdrawiam!!!

 

przeszczep do forka, zasadniczo niczym sie nie różni od przeszczepu do wrx-a. musisz mieć standartowo, sprzegło z kołem, skrzynie, wał, lewarek zm. b. , dyfer, najlepiej półosie, zwrotnice, hamulce tył , wszystko z sti. Jak pamietam, jedyna jakaś tam trudność większa , to że w idelanym miejscu wychodzi do tunelu lewarek, ale do ogarmięcia bez problemów

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhmm... To dobra wiadomość carfit :D

Dzięki --->Pomuk.

 

W takim razie trzeba odłożyć trochę zielonych i szukać dawcy. Fajnie, że to potem otwiera nowe możliwości; TD05 i fajna mapa :)

 

dawce moge Ci pomóc znaleźć :wink: , jak masz wszystkie graty to jeden dzień i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, dzięki. Będę pamiętał i odezwę się jak będę miał $$$ na to. :wink:

Premo, no właśnie słyszałem o tym... W takim razie odpada St/b.

 

-- 22 sty 2011, o 16:18 --

 

I wiem, że wydaje się to może dziwne... Łatwiej kupić SI wrx/ albo sti. Ale Forek jest funkcjonalny na co dzień, do tego nie rzuca się w oczy. Wolę poświęcić jemu więcej uwagi, a z czasem się szarpnąć na jakieś GC8 dla towarzystwa Forkowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...