Skocz do zawartości

nawigacja nie startuje


jooggi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!

Moje auto po wizycie w serwisie i odłączeniu akumulatora zbuntowało sie :( , a dokładnie nawi.

Po włączeniu wyświetla sie napis insert disc i unable....

Z tego co wyczytałem na forum to potrzebny jest dysk oem, czyli startowy z systemem i z mapami Europy. Ja niestety mam tylko dysk aktualizacyjny z mapą Polski. Czekam na jakieś "dobre rady" bo moja budka teraz straszy :twisted: białym ekranem ze złowrogim komunikatem.

 

-- Wt sty 04, 2011 1:18 am --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!

Moje auto po wizycie w serwisie i odłączeniu akumulatora zbuntowało sie :( , a dokładnie nawi.

Po włączeniu wyświetla sie napis insert disc i unable....

Z tego co wyczytałem na forum to potrzebny jest dysk oem, czyli startowy z systemem i z mapami Europy. Ja niestety mam tylko dysk aktualizacyjny z mapą Polski. Czekam na jakieś "dobre rady" bo moja budka teraz straszy :twisted: białym ekranem ze złowrogim komunikatem.

Napisz jakie auto, wersja (EU, US), jaki rocznik, jaka nawigacja. Nie ma uniwersalnej płyty z firmwarem do nawigacji w Subaru, trzeba dobrać pod konkretne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to Forester 2,5 XT produkcja listopad 2006, MY 2007, wersja europejska, manual, ale jaki typ nawigacji to nie wiem.

Poszukaj na forum właścicieli takich aut lub przeglądnij pobliskie komisy. Płyta jest potrzebna tylko do uruchomienia i odtworzenia firmware'u, więc można ją na krótko pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

subleo,

 

...no niestety nie dokonca olega ma racje, gdyz przy kazdym zdjeciu klem resetuje sie navi i za kazdym razem bedzie wywalalo ten komentarz. parawda jest taka iz trzeba zrobic zdolnie klona plyty instalacyjnej. takiej w czerwonym pudelku dla tego rocznika zawierajaca bardzo skromna zachodnia europe bez lektora, ale co najwazniejsze to wlasnie ona inicjuje navi do dzialania.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...