Skocz do zawartości

Padła elektryka


tysio91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie potrzebuje szybkiej pomocy.

 

Dzisiaj próbowałem sobie podłączyć radio do Forestera, byl w nim jakis stary kaseciak dostalem w spadku innego lepszego grajka i podczas tego zrobilo sie chyba jakies zwarcie, ale bezpieczniki wszystkie sa ok prąd przez nie przechodzi bo sprawdzałem ale nie działa radio ani nowe ani stare, nie działa żadne oświetlenie w środku, nie działa czujnik od otwartych drzwi ani centralny zamek.. możliwe ze coś jeszcze padło ale już nie sprawdzałem więcej..

 

powiedzcie co to może być? Ten forester ma jakies jeszcze inne zabezpieczenie? jakis bezpiecznik od tego? moze przeoczyłem ktorys..

 

proszę o szybka odp bede dzis wiecozrem u kolegi i chcialem to z nim zrobic ale najpierw chcialem sie dowiedziec cos od ludzi co sie znaja na tym:)

 

 

jest to Forester z koncówki 98r 2.0T jeśli to ma jakieś znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem sobie podłączyć radio do Forestera, byl w nim jakis stary kaseciak

Też kiedyś miałem auto w którym w spadku był zamontowany niefabryczny kaseciak.

Jak podłączałem nowe radio, to jeden kabelek upadł mi na metalową obudowę - zwarcie i brak napięcia :(

 

Co ja się wtedy naszukałem bezpiecznika, koniec końców okazało się, że przepalił się bezpiecznik dorobiony (wiszący) na kablu podtrzymującym napięcie w radiu po wyjęciu kluczyka w stacyjce.

Poprzedni właściciel dla ułatwienia nie umieścił go tuż przy radiu, tylko musiałem wyharatać z deski około 30 cm kabla :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...