Skocz do zawartości

PROMO SUBARU W ZIELONEJ GÓRZE-potrzebny kontakt z DYREKCJĄ


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Bywam 8)

 

Niestety ostatnio rzadko (czego żałuję !), ale bywam.

 

A w Zielonej, co widać na naszej stronie, dalej szukamy dealera ... czy może o to chodzi ???

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo temat jest następujący... w Zielonej Górze 5-6 Listopada organizujemy finałową eliminacje Pucharu Polski Automobilklubow i Klubów- taka trzecia liga rajdowa.

W niedzielę w centrum miasta będzie piknik samochodowy i jako wielki fan Subaru pragnę aby SIP zaprezentował mieszkańcom Zielonej Góry markę. Z naszej strony na wystawie będą Subaru STI MY 2003 stylizowane na WRC (Padre napewno zna to auto, to kolega Krzyś będący w teamie Macka Lubiaka) moje niedawno zakupione GT również stylizowane na WRC, wolnossące 2.0 MY96 i być może jakieś auta z forum (zapraszam kolegów i koleżanki) miło by było aby SIP zademonstrował także np. Forestera i Legacy jakieś ulotki, cenniki itp. Gwarantujemy kawal placu w centrum i nagłośnienie eventu. Rewelacją byłoby aby SIP zrefundowal jakieś drobiazgi dla załóg lub pucharki... każda propozycja jest mile widziana. Wierzę iz taka prezentacja przyczyni się zasadniczo do promocji marki w ZG i być może będzie pomocna w znalezieniu partnera w naszym mieście. Ja bardzo chetnie bym salon otworzył ale nie mam czasu (czytaj cashu :( ) ale jak mogę to pomogę aby rozpropagować naszą ukochaną markę. Proszę o odzew i oczywiście może być negatywny zrozumiem, aby był szybki bo musimy podjąc decyzje organizacyjne. Za jakąkolwiek odpowiedź z góry dziękuję. Pozdrawiam Padre i do zobaczenia na Getin-Subaru Rally :D

Anyway zapraszam do Zielonej Góry.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche po czasie ale sie w końcu zebrałem ...WIELKIE DZIEKI DLA SIP za przychylność A DLA POZNAŃSKIEGO DEALERA SUBARU KOCAR ZA FIZYCZNĄ I MATERIALNĄ POMOC W ORGANIZACJI RAJDU. Odpowiednie listy dostarczy nasza monopolistyczna poczta :D

 

Rajd jak na pierwszą imprezę tej rangi udał się chyba ok, było parę zgrzytków ale to debiut był. Stoisko było git szkoda że nie było żadnego nowego auta :? mam nadzieję że w 2006 coś sie pojawi ze stajni NOWOŚCI i NOWYCH samochodów. Tak czy owak WIELKIE DZIĘKI.

 

http://www.forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=85231 informacje z lokalnego forum można oglądać fotki i czytać recenzje zapraszam

teledysk z rajdu na www.go-motorsport.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...