Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 kwiatka nie upalicie ;)

 

No nie wiem, nie wiem...  ;)  ;)  ;)

 

:D  :faja:

Buahahahahahha :D

 

 

 

Panie i Panowie,

Informacyjnie ---> Wszystkie naklejki SKP Się skończyły - trzymam ostatnie 2 sztuki dla POLI oraz 1 szt dla KAŚKO,

także w razie potrzeby będziemy coś myśleć, chociaż temat dodruku i nowych wersji nie doczekał się żadnego odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

Informacyjnie ---> Wszystkie naklejki SKP Się skończyły - trzymam ostatnie 2 sztuki dla POLI oraz 1 szt dla KAŚKO,

także w razie potrzeby będziemy coś myśleć, chociaż temat dodruku i nowych wersji nie doczekał się żadnego odzewu.

 

 

Jestem chętny na srebrne/szare. Co do wzoru jest OK. Można by ewentualnie dopisać adres FB i/lub adres www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogóle wrażenia są ... ciężko opisać - :)

jedzie, ryczy, zwraca uwagę na siebie. 4,2 do sety. 

:) można właczyc na sport i manual i wtedy jest tylko benzyna 

 

Wojtas, ale zdjęcie co dodałeś  słaaabe, może paniom się nie spodobać :D 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogóle wrażenia są ... ciężko opisać - :)

jedzie, ryczy, zwraca uwagę na siebie. 4,2 do sety.

:) można właczyc na sport i manual i wtedy jest tylko benzyna

 

Wojtas, ale zdjęcie co dodałeś słaaabe, może paniom się nie spodobać :D

Nieźle jak na silnik 1,5l.

 

Mrozio nie mam na celu obrażać Pań. Słabo to naklejac sobie taką naklejkę właśnie dlatego dodałem to zdjęcie. Bo jest to prostu baaardzo słabe! Widziałem gdzieś ostatnio taką z Mitsubishi tylko "biedne" Plejady były. Stąd my mamy piękne naklejki SKP :-) a nie jakieś badziewia :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No Machoń niestety nie zobaczysz już raczej na żywo ponieważ fura zostaje dziś w Gorlicach u kuzyna na lakiernicze poprawki więc korzystając z okazji będziemy jednak zmieniać proszkowo kolor... I mogę was teraz poprosić o pomoc - szukam idealnego koloru na babcine kapucie!! :-) jakieś propozycje?

:-) :-D :-D

 

Ja to mam pecha  :angry: ..... a chciałem sobie je obejrzeć.... kiedyś chodziły mi głowie kolory typu: bronze czy gun metal.....

 

Moje zdanie jest takie:

 

Do białasa złoty może nie do końca pasować......z góry przepraszam wszystkich  ;)

 

Jeśli chcesz koniecznie pozostać w klimacie rajdowym to biały byłby fajny ale do szprychowych felg typu ATS DTM....

Do Ciebie raczej na zasadzie kontrastu czarny mat....albo grafit albo antracyt...... ja bym się wahał między tymi trzema kolorami   ;)

 

może jednak białe?

 

p1.jpg?ct=eb9c2caec1cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozioo..... w tym i8 to wyglądasz jak bohater Startreka'a :D albo jakbyś grał w "Powrocie do przyszłości"  :D  Kosmos jak nie wiem co..... jakieś lasery i inne wodotryski .... Podejrzewam, że autko niesamowicie oryginalne....zwraca uwagę.... :D

 

Ty..... weź go na spota.... zrobimy Kena Blocka :biglol:

 

Tylko żebyś nie popadł w nadmierną euforię i zamiast naklejek SKP nie zamówił BKP...... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mrozioo..... w tym i8 to wyglądasz jak bohater Startreka'a albo jakbyś grał w "Powrocie do przyszłości"    Kosmos jak nie wiem co..... jakieś lasery i inne wodotryski .... Podejrzewam, że autko niesamowicie oryginalne....zwraca uwagę....

 

Wygląda trochę jak spodek kosmiczny... :)

 

mRoZiOo  próbowałeś czy da się  jeszcze takim autem odcinać?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty..... weź go na spota.... zrobimy Kena Blocka :biglol:

 

Tylko żebyś nie popadł w nadmierną euforię i zamiast naklejek SKP nie zamówił BKP...... ;)

heh pewnie na BKP byli by chętni :-)

A już tak poważnie to Kena Blocka ciężko by było. To ustrojstwo jest napędzane na tył silnikiem spalinowym a przód elektrycznym. Kosmiczna technologia, nasze Subaraki słabo wypadają przy tym. Przynajmniej u nas nie ma tylu rzeczy do popsucia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już tak poważnie to Kena Blocka ciężko by było. To ustrojstwo jest napędzane na tył silnikiem spalinowym a przód elektrycznym.

 

No chyba jednak da się zrobić Kena Blocka i to jakiego....... :biglol:

 

Wojtuś... kupujemy ! :biglol:   Mrozioo załatwi dogodne warunki :D  Kupimy dwa... będzie rabat :biglol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=M_lua6_Sjkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A już tak poważnie to Kena Blocka ciężko by było. To ustrojstwo jest napędzane na tył silnikiem spalinowym a przód elektrycznym.

No chyba jednak da się zrobić Kena Blocka i to jakiego....... :biglol:

 

Wojtuś... kupujemy ! :biglol:Mrozioo załatwi dogodne warunki :D Kupimy dwa... będzie rabat :biglol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=M_lua6_Sjkk

Ciekawe czy ot tak da się wszystkie systemy trakcji wyłączyć. Dla tego mam wątpliwości co do jazdy "Ken Block"

 

Machoń jak Mrozio się postara z tym rabatem to 1 000 000 nam wystarczy na dwa. Już z 50tyś mamy za nasze Subaraki także już prawie, prawie nam wystarczy...... na model :-)

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ot tak da się wszystkie systemy trakcji wyłączyć. Dla tego mam wątpliwości co do jazdy "Ken Block"

 

Co by się tam nie dało...... się pojedzie do Carfita..... nam przygotuje fury jak trzeba :biglol:

 

 

 Już z 50tyś mamy za nasze Subaraki także już prawie, prawie nam wystarczy...... na model :-)

 

50k pln ?!  .... to chyba za jeden ! :angry:;) 

 

Wiesz jak new age już idzie do góry.... w takim tempie to zaraz będą nam dopłacać za zamianę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy ot tak da się wszystkie systemy trakcji wyłączyć. Dla tego mam wątpliwości co do jazdy "Ken Block"

Co by się tam nie dało...... się pojedzie do Carfita..... nam przygotuje fury jak trzeba :biglol:

 

Już z 50tyś mamy za nasze Subaraki także już prawie, prawie nam wystarczy...... na model :-)

50k pln ?! .... to chyba za jeden ! :angry:;)

 

Wiesz jak new age już idzie do góry.... w takim tempie to zaraz będą nam dopłacać za zamianę :biglol:

Machońku. No dobra przekonałeś mnie. Dzwoń jutro do Carfita :-) tylko hmmm jak się pokażemy na spocie SKP w BMW?!? Może znaczki zamienimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

Informacyjnie ---> Wszystkie naklejki SKP Się skończyły - trzymam ostatnie 2 sztuki dla POLI oraz 1 szt dla KAŚKO,

także w razie potrzeby będziemy coś myśleć, chociaż temat dodruku i nowych wersji nie doczekał się żadnego odzewu.

Jakby była jakaś kolejna tura zamawiana, to reflektuję na 2 sztuki srebrnych/szarych albo białych. Przejrzałem cały wątek, ale jakoś nie zauważyłem ogłoszenia. Albo za małą czcionkę sobie zrobiłem. Chyba, że to było na fb... Edytowane przez kryniczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...