Skocz do zawartości

15 calowe felgi do GieTka


Saviq

Rekomendowane odpowiedzi

grzywaczewski, to mam takie same co Twoje 3 komplety :lol:

Powiedz, jak rozwiązałeś problem kulistych nakrętek do gwintu subarakowego czyli 12x1.25 i otworu centralnego?

Ja zamówiłem pierścienie z 57 na 56,1 i wyglądają jak bibułka :mrgreen:, cholernie cienkie. Konieczne są przy tych wartościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, nie wiem czy sa konieczne... ale tez mam zrobione, ze stali narzedziowej, bo takie cienkie ze 'alu' by sie rozpadlo.

Kuliste nakretki? Nie wydaje mi sie. Sprawdze z ciekawosci, u mnie na normalnych stozkowych.

 

Ciezke bydlaki, ale ch... bardzo znaczy sie mocne (choc zniszczalne), niedrogie no i ten rallylook :mrgreen:

 

Musze jedna taka sztuke z GTI jeszcze dukupic, bo mam spory ubytek... wyrwe rzeklbym ;) Moze ogarniemy komplecik na spolke? Ja juz i w Legacu i w Astrze przeszedlem na system dwoch zapasow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski, no ja zamówiłem pierścienie plastikowe i właśnie jest to tak cienkie, że nie wiem czy sie w ogóle nada?

Chyba wszystkie felgi z grupy VW mają kuliste łebki, więc na pewno jest to jakiś tam problem.. Ale dla nas - cFaniaków, kombinatorów i cudaków - żaden :mrgreen:

 

Oj są ciężkie, bo jak wrzuciłem je na wage to wyszło 8,9 kg/szt :o , ale ponoć te rajdówe, kute cudeńka też coś koło tego ważą.. więc dla nas jednak teges :mrgreen:

 

Ile dałeś za każdy komplecik? Ja nie powiem, bo wstyd się przyznać :lol:

I to chyba nie będzie głupi pomysł, żeby kupić komplecik i sie podzielić, bo jak co do czego, to naprawa felgi może wyjść drożej niż jej zakup :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jak odstepowalem jedne szprychowe BBSy koledze do Skody - bo mialy takie ET, ze z blotnikow wystawaly - to sprawdzalismy gniazda pod srubunki i kolega specjalnie dokupywal stozkowe sruby (kuliste mial ori do stalowek).

 

Przypuszczam ze kupowalem w podobnych cenach :lol:

Ogarne komplecik to sie odezwe, zeby Ci dwie sztuki odpalic. Dostaniesz z najladniejszym lakierem, bo ja i tak zabielam.

 

Ja na stale jezdze z 6 szt. To duzo wygodniejsze niz jezdzenie na pojezdzawki 4 + 4. Oczywiscie odpada zjezdzanie opon do drutow (by Gazik) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...