Skocz do zawartości

OBK ogrzewanie tylnej szyby


Gordon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przestało mi działać ogrzewanie tylnej szyby, więc oczywiście w takich warunkach jak obecnie jest cała zaparowana.

Może ktoś poradzi jak i co mógłbym sprawdzić zanim pozostanie mi skorzystać z serwisu.

Pierwsze podejrzenie pada na bezpiecznik. Znalazłem skrzynkę z bezpiecznikami, ale nie wiem który jest za to odpowiedzialny.

Poza tym włącznik ogrzewania się świeci po naciśnięciu tylko nie grzeje, więc zastanawiam się czy podejrzenie na bezpiecznik jest dobrym tropem?

 

Dzięki za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo autor nie napisał o jaki model chodzi :P

No tak ale mój Twój i Agi trochę się różnią . Szyba przestaje mi grzać po 15 min - sprawdzone . Lusterka grzeją cały czas - wiem bo jak kiedyś wyłączyłem na trasie to zaraz zaparowały . No chyba ze mój ma jakąś przeróbkę bo był na zamówienie z Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba przestaje mi grzać po 15 min - sprawdzone .

u mnie też

Lusterka grzeją cały czas - wiem bo jak kiedyś wyłączyłem na trasie to zaraz zaparowały .

a u mnie też 15 minut

No chyba ze mój ma jakąś przeróbkę bo był na zamówienie z Niemiec

 

lufę ma :shock: ?

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie napisałem :shock:

Chodzi o OBK 2006, H6.

Wydaje mi się, że lusterka grzeją.

Się wyjaśniło :mrgreen:

Spawdz czy na kablu masz napięcie . Na końcówce , co wchodzi w spiralę grzewczą na klapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo autor nie napisał o jaki model chodzi :P

No tak ale mój Twój i Agi trochę się różnią . Szyba przestaje mi grzać po 15 min - sprawdzone . Lusterka grzeją cały czas - wiem bo jak kiedyś wyłączyłem na trasie to zaraz zaparowały . No chyba ze mój ma jakąś przeróbkę bo był na zamówienie z Niemiec

Tak, tak, mój też jest niemiecki :P:mrgreen: , lusterka przestają grzać tak samo jak szyba, przynajmniej u mnie :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...