Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

z przyczyn niektórym znanych, a niektórym jeszcze nie, przenosimy rozmowy o naszym najbliższym wyjeździe na profil RM-Auto na Fejsie http://www.facebook.com/subaru.rmauto

 

Prezes tak zarządził, żeby nie było :)

 

Z góry dzięki i proszę o wyrozumiałość.

 

Pozdro,

Marysia :)

 

Koleżanki i koledzy, przyjaciele Maćka vel Leśniczego007,

Tutaj można zaprotestować przeciwko represjom jakim został poddany prawdziwy człowiek Subaru:

http://www.forum.sub...7/#entry1689139

 

A co do Sylwka, to my z Dorotą dojedziemy do Was do Ruska przed północą.

Bierzemy sałatkę i wieprzowinę.

A gdybyście się po drodze gdzieś zakopali, to dajcie znać. Ruszymy z pomocą :-)

 

Do naszego opowiadania "Akcja pod Śnieżnikiem" na moim blogu dodałem kilka fotek z picassy Leśniczego, Bizona i Piotrka. Z Maćkiem rozmawiałem i mam zgodę. Daniel, Piotr - dajcie znać gdyby coś było do ocenzurowania i usunięcia. Dziękuję.

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

To słabo ktoś to wymyślił, bo to chyba termin plejad? ;)

subaru rusko trophy nie jest imprezą konkurencyjną do plejad . Ci co chcą to sobie pojadą na plejad. więc nie myślę by "słabo ktoś wymyślił"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo ktoś to wymyślił, bo to chyba termin plejad? ;)

Piaskos ty się tym twoim nowym chyba nie zamierzasz wybierac do Ruska?nie da rady raczej ...

Termin plejad terminem ale kimat Rusko Trophy jest taki że warto się wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowi ministrowie propagandy zawiesili wyrok skazujący ,ale pewnie marzą dla mnie o eutanazji. Popełniłem błąd ,ale skazano mnie nie pozwalając nawet naprawić swojego przewinienia tylko dlatego ,że jestem tym kim jestem czyli kimś kto chce robić swoją robotę jak najlepiej potrafi. Także bracia i siostry jeśli ktoś chce zapraszam na mój profil facebookowy, bo tutaj jestem po raz ostatni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem sie nie odzywać ale poproszono mnie o to abym wszystkich chętnych zaprosił na nasza doroczną imprezę Subaru Rusko Trophy 2013 . Zbiórka 31 maja o 9 -00 na stacji benzynowej na ul.Karkonoskiej we Wrocławiu . Wiecej na naszym profilu facebookowym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...