Skocz do zawartości

BREMBO


sorcerer

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z forumowiczów przekładał zaciski z legacy na brembo z STI? jeśli tak to czy wymaga to jakichś przeróbek czy pasuje jak fabryczne? mam tutaj na myśli zaciski z przodu jaki z tyłu?

 

 

znalazłem coś takiego http://cgi.ebay.com/ebaymotors/04-SUBAR ... 3f0498ef19

 

ktoś może wyjaśnić czemu one taki przypalony kolor mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przekładką przodu nie ma żadnych trudności - jest to operacja z cyklu plug&play jeśli kupisz zestaw od sti 2001-2005 z rozstawem 5x100. Z tyłem jest troche więcej roboty ale przy użyciu odpowiednich adapterów również do ogarnięcia - właśnie kończę montaż i w poniedziałek/wtorek będe miał auto na kompletnym brembo od sti.

 

Musisz tylko pamiętać, że przy zastosowaniu tych hamulców trzeba wymienić felgi bo z fabrycznymi legacy nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przekładką przodu nie ma żadnych trudności - jest to operacja z cyklu plug&play jeśli kupisz zestaw od sti 2001-2005 z rozstawem 5x100. Z tyłem jest troche więcej roboty ale przy użyciu odpowiednich adapterów również do ogarnięcia - właśnie kończę montaż i w poniedziałek/wtorek będe miał auto na kompletnym brembo od sti.

 

Musisz tylko pamiętać, że przy zastosowaniu tych hamulców trzeba wymienić felgi bo z fabrycznymi legacy nie da rady

 

 

O felgach pamiętam - mam zamiar przełożyć 18" pod brembo , obecnie mam 17". Mógłbyś coś więcej o tych adapterach do tyłu napisać? jak jest różnica przy mocowaniu zacisków od zwrotnic 5x100 i 5x 114 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...