Skocz do zawartości

kilka waznych informacji


Danski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Czytam to forum od jakiegos czasu ze wzgledu na niedawny zakup Justy '91 1.2 GLi... ale nie znalazlem kilku informacji:

- czy ten silnik jest bezkolizyjny?

- czy dosc duzy wyciek oleju z prawej strony (gora silnika) to powazny problem?

- jakie przebiegi robia te silniki?

 

pozdrawiam,

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz... ucieszyla mnie ta bezkolizyjnosc ;) ...z wyciekiem mam nadzieje, ze sobie poradze...ale w kwestii przebiegow chodzi mi o rzad wielkosci dla tego trzycylindrowca... np. wiadomo, ze jednocylindrowe silniki motocykli zazwyczaj robia do remontu ok. 50 000km... 2 cyl v-ki ok. 100 000-150 000km... wiec ile ten wynalazek?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałem remont po 100 tys ale silnik ma rozwierconą głowicę i nie ma co ukrywać dostaje strasznie mocno ode mnie. Normalnie można 250 tys przejechać, jeśli tylko wymienia się wszystko w swoim czasie. Ważne żeby się też nie zagrzał np. przez rozwaloną chłodnicę bo wtedy różne cuda mogą wyjść. Jakbyś robił remont to kup lepiej oryginalne uszczelki bo ja kupiłem jakieś podróbki i po 10 tys silnik znowu do rozebrania;/ Odnośnie wycieku to możliwe, że uszczelka od górnej pokrywy się rozszczelniła, ja tak przynajmniej miałem. Choć opcji jest na pewno więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...