Skocz do zawartości

podświetlanie progów US


hex2dec

Rekomendowane odpowiedzi

B9T MY06 nie działają mi już 3szt podświetlenia LED na progach.

Co może być przyczyną? Z tego co się orientuje, to żarówki LED się tak łarwo nie przepalają.

 

U 2 moich znajomych w B9T z US nastąpiło zwarcie podświetlania w progach - kupa smrodu i dymu, na szczęście bez tragedii. Czy da się wyeliminować ryzyko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można a nawet wypadałoby...

1. odchylić nadkola kół przednich (po wyjęciu mocowań) od strony kabiny a nie od frontu - tam są konektory do tych ledów - można spradzić czy sa szczelne i nie są zalewane, ewentualnie zaizolować taśmą bo jest to miejsce gdzie może dostać się woda/para

2. od progu w tych lampkach są okrągłe zaślepki a pod nimi śruby mocujące - można spróbować je odkręcić i obejrzeć czy przypadkiem nie ma jakichkolwiek nieszczelności gdzie może trafić woda... (jeśli nie wyjda swobodnie to trzeba zdemontować próg - po odpięciu konektorka z nadkola aby nie urwać przewodu

 

Ale możliwe też, że te ledy najzwyczejniej w świecie tyle żyją..

 

na e-mail mogę wysłać manual montażu tych ledów z obrazkami i tam więcej widać.. :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

ekstra dodatek nie ma znaczenia europa czy usa wszystko jest gotowe do podlaczenia oswietlenia :D:D

 

-- Cz wrz 29, 2011 10:33 am --

 

ekstra dodatek nie ma znaczenia europa czy usa wszystko jest gotowe do podlaczenia oswietlenia :D:D

 

-- Cz wrz 29, 2011 10:33 am --

 

ekstra dodatek nie ma znaczenia europa czy usa wszystko jest gotowe do podlaczenia oswietlenia :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwise ten zestaw wycenili na 1650 zł ja zrobilem to taniej pojechalem do warsztatu gdzie montuje ledy a oni to zrobili sami wszystkie przewody sa za natkolami wystarczy przwod przeciagnac progi i tam zamontowac ledy

 

-- Cz wrz 29, 2011 11:12 am --

 

w serwise ten zestaw wycenili na 1650 zł ja zrobilem to taniej pojechalem do warsztatu gdzie montuje ledy a oni to zrobili sami wszystkie przewody sa za natkolami wystarczy przwod przeciagnac progi i tam zamontowac ledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...