Skocz do zawartości

Można dostać szału. POMOCY !


Tomasz M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj rano odebrałem auto z serwisu,zrobiliśmy małą próbę i wszystko ok.Po przejechaniu około 30 km zaczęło

ponownie "pykać".Jest to dźwięk,który pojawia się równieź w końcowym etapie otwierania klapy bagażnika.

Moim zdaniem ma to związek z naprężeniami karoserii.Jestem umówiony w serwisie na kolejną (3)wizytę 7-go

grudnia.Dam znać (mam nadzieję,że o sukcesie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś coś z tym zrobić ? Dla mnie,musi mieć to związek z klapą (napręźenia karoserii).Jak ruszam klapą,która jest

w pozycji " otwrta na maksa" to wtedy pyka cały czas.Tak więc jadąc 7-go XII do serwisu (A.Koper) dokonam prezentacji

pykania :D .Jestem pewien w 100 % no może w 99.99.Dam znać.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś coś z tym zrobić ? Dla mnie,musi mieć to związek z klapą (napręźenia karoserii).Jak ruszam klapą,która jest

w pozycji " otwrta na maksa" to wtedy pyka cały czas.Tak więc jadąc 7-go XII do serwisu (A.Koper) dokonam prezentacji

pykania :D .Jestem pewien w 100 % no może w 99.99.Dam znać.

pozdrawiam.

Zgłaszałem ale szef powiedział mi jakiś czas potem abym w tamtych okolicach się nie pokazywał . Podejrzewam że nie lubi krytyki :mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem ale szef powiedział mi jakiś czas potem abym w tamtych okolicach się nie pokazywał . Podejrzewam że nie lubi krytyki

Widzę , że przestał Pan brać proszki...... :? .

Dla mnie,musi mieć to związek z klapą (napręźenia karoserii).Jak ruszam klapą,która jest

w pozycji " otwrta na maksa" to wtedy pyka cały czas.

Miejsce i przyczyna jest znana , zwiazana jest z klapą ale to element karoserii z dosc trudnym dostępem. Mechanik sądzil , że po naprawie bedzie ok. i było......przez jakis czas. Myslą co zrobic dalej i jak bedzie auto 7 grudnia mam nadzieję , że bez pomocy blacharza uda się to usunąć.... Do tej pory nie mielismy takiego przypadku. Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...