Skocz do zawartości

5 Pojeżdżafffka tor RC Toruń 12.06.2011


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mamy nieodwracalny termin: 12.06.2011r, zapisy na 5 Pojeżdżafffkę rozpoczęte :) , zapraszamy zainteresowanych wzięciem udziału zapraszam do uważnej obserwcji i lektury wątku....

na ewentualne pytania odpowiadam na PW

 

 

Tak samo jak do tej pory

 

 

Ze względów organizacyjnych ograniczamy liczbę miejsc do 25.

 

 

Listę prowadzę wyłacznie ja, chętni proszeni o zgłaszanie się do mnie na PW, w celu wyeliminowania sytauacji z 4P, gdzie na liste wpisywali się wszyscy którzy przypadkiem zajrzeli do wątku, niestety część z nich zrobiła to pierwszy i ostatni raz...

 

 

Wracamy do tradycji wpisowego płaconego przelewem, po zaksięgowaniu wpisowego uczestnik będzie umieszczany na ostatecznej liście uczestników

 

Wysokość wpisowego nie ulega zmianie - 250pln, w tym jazda, kiełbaski i ewentualnie jakieś gadgety...

 

Do zobaczenia na Torze!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 458
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Jestem za Zimowa Pojezdzafffka jak najbardziej - po lodzie opony sie mniej zuzyja :P

 

I teraz tak: czyli ta 5P to bedzie ta ewentualna zimowa lub jesli ta nie uzyska uznanuia wsrod potencjalnych uzytkownikow (choc znajac to forum to nie odpuszcza :P) to 5P bylaby ta pierwsza z planowanych 3 w 2011?

Bo jesli tak to szkoda :P bo do 2011, to jeszcze mnostow paliwa uplynie z bakow i wiele opon straci swoj bieznik, a ja to bym se pojezdzil kurcze nawet w najblizszy weekend (choc nie wiem czy Saxo bedzie gotowe po malych usprawnieniach :) )

 

W kazdym razie, kiedy by nie bylo ja sie pisze :D :

 

1. Koras

2. emotorsport

3. faldżip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zrobimy sobie w tym roku małą prywatną popierdółkę na kilka-kilkanaście autek, np. na lotnisku w Ornecie, zadzwonię do właściciela lotniska i go powiadomię, żeby nie było nielegala :lol: , może na jesieni albo z pierwszym śniegiem? Na pewno jest jeden plus - impreza w Ornecie byłaby za free... :) , tylko dojazd i paliwo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, jak tak możesz? :twisted: Nie szkoda Ci auta, żeby jeździć po tym wstrętnym błocie? ? ? :mrgreen: Lakier się pobrudzi, a nie daj Bóg jeszcze jakie odpryski się porobią na lakierze...I CO WTEDY ? ? ? :lol:

mniej lakieru :arrow: lzejsze auto :arrow: lepsza dzida :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elek rozwaz moja propozycje :D co do pasu lotniskowego :D w zime idealne miejsce zeby polatac:) i mozna porobic jakies proby :)

naprawde pelno frajdy w zime na pasie:D

 

pomysł fajny, tylko jak to jest z wynajęciem pasa? Fajna miejscówka do prób zimą to poligon. Fajne "OS-y" można by zrobić :D ale myślę, że tor to chyba najlepsze wyjście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to jesli chodzi o lotnisko zima, to imprez jest w pyte - ostatniej zimy jak nawalilo sniegu, to chyba co tydzien byla impreza w NMnP a i pewnie w Ulezu tez nie brakowalo.

 

Dlatego ja jestem za torem RC lub Orneta (i to wlasnie niekoniecznie w sniegu po pas - bardziej jakies jesienny syf w stylu blotko :twisted: ) - nie bylem ale z tego co sie dowiedzialem, to jest to lotnisko zupelnie inne niz Ulez (Ulez - super przyczepny asfalt, ktory jest malo mokry nawet jak pada :P; Orneta - super zarosniety, zapiaszczony, zablocony beton, na ktorym jest zawsze slisko - ta druga opcja odpowiada mi bardziej - moze dlatego, ze takie warunki trafiaja sie rzadziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a na torze w Mikolajkach to w ogole jakies takie imprezy amatorskie to sa robione? :wink: bo moze tam? fakt, ze tam bandy na calej dlogosci moga zechciec przeprofilowac kilka blotnikow, zderzakow, no ale chyba nie bedzie tak zle? nie trzeba przeciez dzidowac nie wiem jak i wbijac sie z bande zaraz :P z Solbergiem i tak nie mamy szans :P (a ja to szczegolnie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja też nie.... :( , przegrałem z nim ponad 12 sekund :( , ogólnie tor zajebisty, ale drogo (5 godzin minimum 3500pln), niechętnie wynajmują, najwyżej klubom, bo już im nademolowali band.... :twisted: także raczej odpada....

 

nawierzchnia absolutnie nieprzewidywalna i zmienna, raz piszczą ci opony, a za chwilę płyniesz jak po lodzie polanym smalcem....hardcore.... :)

 

-- 7 gru 2010, o 23:47 --

 

up :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...