Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Taa...A przypomnieć Ci powrót z wygranego meczu w Rawiczu?

:evil: ale takiej wygranej na wyjeździe pewnie jeszcze dłuuuugo nie zobaczę 8)

Pewnie dziś, w Gnieźnie :mrgreen::twisted:. Szkoda, że nie jedziemy :wink:

już jutro ŻKS Ostrovia - Orzeł Łódź - mam nadzieję że chłopaki dają radę i będzie wygrana :D

ooooo, mamy kibica drużyny z I ligi, bo na razie sami ekstraligowcy i dwóch lubelaków...

Za dwa tygodnie jedziemy z Ostrowią, z 30stu nie wyjdziecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, będzie 48:42 dla Bydzi :mrgreen:

prorok jaki czy co :mrgreen::mrgreen: , no prawie :arrow: Lotos Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 43:47

 

-- 22 kwi 2012, o 21:23 --

 

...Toruń w Gorzowie się nie popisał niestety, ale już u siebie z Gdańskiem daliśmy czadu. Mam nadzieje, że teraz Zieloną będzie nie wiele gorzej...

 

dużo gorzej :shock: , a właściwie katastrofa......albo Miedziak się przystosuje do rzeczywistości albo będzie ogon...Tylko trzema kangurami nie da się jechać po mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo gorzej , a właściwie katastrofa......albo Miedziak się przystosuje do rzeczywistości albo będzie ogon...Tylko trzema kangurami nie da się jechać po mistrzostwo.

Gdyby jeszcze te kangury wygrywały to może na wugrane u siebie by wystarczyło a tak to lipa. Skoro tam Czerwiński ma byc ratunkiem to nie mamy o czym mówić.

Ps. Ale Holder ładnie dzisiaj leciał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ogladalem mecze na tvp sport i musze powiedziec, ze transmisje byly sporo ciekawsze niz te z zeszlego tygodnia

 

gdyby jeszcze jakość transmisji była lepsza :? , ja mam TVP Sport z pakietu Cyfry i generalnie jest słabiutko jest to sygnał SD, a TVP Sport w HD chyba nie ma :? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeyten, ehh niestety. Pojechali tragicznie. Ząbik - totalna padaka i beznadzieja. Miedziak... podobnie. Jedynie Sullivan, Holder i Ward coś pokazywali, ale to i tak duuużo ponieżej oczekiwań. Przecież to były zawody u nas, a nie w Zielonej :(

 

No i moi "ulubieńcy" czyli Pulczyńscy. Gwiazdorzy się nie popisali wczoraj.

 

Czuje, że w tym sezonie walka o utrzymanie w ekstra... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Ząbik - totalna padaka i beznadzieja. Miedziak... podobnie. ....

Nie wiem co się dzieje z Miedziakiem, już w ubiegłym sezonie miał loty...boję się żeby nie ogarneła go "choroba nie mocy" pokroju innych wychowanków tj. Chrzanka, Kostka, Kowalika itp...Wszyscy mieli przebłyski a kończyli jako "średniaki"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe tak jest kibic z I ligi, ja już nie mogę się doczekać meczu z LBN, może mi się uda przyjechać do was na mecz, nie napinajmy się na wyniki do 20 czy 30 - trzeba liczyć na dobrą i wyrównaną walkę na torze i mecz na styku tak aby wyrywać włosy z głowy, takie są najlepsze, a nie walka do jednej bramki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko nadzieję na taki mecz a co będzie to pokażą nam zawodnicy

60:30 i nie ma bata :mrgreen:. Liczę, że Gomólski pojedzie i znów będzie równie wesoło jak rok temu. Albo znów będzie pytał "Kto to jest Lublin?", a na torze pyknie 3-4 pkt.

 

bucky, powyższe oczywiście w formie żartobliwej. Ja nie nastoletni napinacz. Liczę, że będzie fajne widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia po SGP ? Fajne ściganie, tylko szkoda, że AJ nie wygrał.

Jazdy golloba bez komentarza. Mimo, że pojechał w granicach przepisów to gdyby Jarek tak go powiózł to by jąkała machał łapkami jak szalony. Mam nadzieję, że już w Pradze "mały" odpłaci mu z nawiązką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia po SGP ? Fajne ściganie, tylko szkoda, że AJ nie wygrał.

Jazdy golloba bez komentarza. Mimo, że pojechał w granicach przepisów to gdyby Jarek tak go powiózł to by jąkała machał łapkami jak szalony. Mam nadzieję, że już w Pradze "mały" odpłaci mu z nawiązką!

 

No cóż wczoraj to były zawody indywidualne. Gdyby to nie był Hampel a np Nicki to by pewnie wszyscy Gollobowi gratulowali. Żal tego wieśniaków co wczoraj byli w Lesznie na trybunach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia po SGP ? Fajne ściganie, tylko szkoda, że AJ nie wygrał.

Jazdy golloba bez komentarza. Mimo, że pojechał w granicach przepisów to gdyby Jarek tak go powiózł to by jąkała machał łapkami jak szalony. Mam nadzieję, że już w Pradze "mały" odpłaci mu z nawiązką!

No cóż wczoraj to były zawody indywidualne. Gdyby to nie był Hampel a np Nicki to by pewnie wszyscy Gollobowi gratulowali. Żal tego wieśniaków co wczoraj byli w Lesznie na trybunach.

Prawdopodobnie, gdyby nawet "Małego" na zewnętrznej nie było, Gollob i tak pojechałby właśnie taką ścieżką, tracąc prowadzenie na rzecz Holdera. Ileż to już razy Tomek właśnie w taki sposób tracił swoją pozycję.

 

Jarek w tym roku ma szansę na tytuł, jest wyjątkowo zmobilizowany i zmotywowany o czym świadczy sytuacja w parkingu po ostatnim biegu. Dobrze to wróży na kolejne zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie był Hampel a np Nicki to by pewnie wszyscy Gollobowi gratulowali.

Ja nie.

Żal tego wieśniaków co wczoraj byli w Lesznie na trybunach.

???

Prawdopodobnie, gdyby nawet "Małego" na zewnętrznej nie było, Gollob i tak pojechałby właśnie taką ścieżką, tracąc prowadzenie na rzecz Holdera. Ileż to już razy Tomek właśnie w taki sposób tracił swoją pozycję.

To jaką ścieżką jeździ gollob mnie kompletnie nie interesuje, no chyba, że przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...