Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Jachu93,Adrian też jechał ok a jego wypadek to niefrasobliwość, pech, zlekceważenie, nie wiem co jeszcze. Powinien na pół gazu przejechać cały łuk i na prostej spokojnie zwolnić. Młodzi muszą trenować na przyczepnym torze a Holta to cyrk jakiś odwala i niech lepiej idzie na operację bo nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, no Holtański faktycznie troche przesadza.

 

A co do Miedziaka, to wjechał za szybko w łuk i nagle złapał przyczepność i chłopaka obróciło. Szkoda, że już po sezonie dla niego... przydałby się. W Toruniu będziemy jechali na z/z więc jest jakaś szansa, że za dużo punktów nie stracimy przez nieobecność Miedziaka.

 

I teraz mamy też problem z juniorem... oj nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryjom i spółka zamiast liczyć na ubijanie toru w Lesznie, powinni zrobić kilka treningów na przyczepnym torze i wynik w Lesznie byłby bardziej korzystny. A tak to chyba rzeczywiście Leszno przejdzie.

 

-- 18 wrz 2011, o 16:04 --

 

Moim zdaniem kibice z Torunia mogą podziękować Kryjomowi odpadnięcia (w pierwszym meczu).

Za to w drugim meczu nie wiem za kim być... Chyba jednak moja antypatia do golloba bierze górę. Wolę AJ i Herbiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo mam takie pytanie, czy orientujecie sie czy istnieje jakas liga amatorska na zuzlu ?

 

 

Z tego co wiem to nic takiego nie istnieje. Trochę zbyt kosztowny sport to chyba jest żeby się indywidualnie bawić :wink:

 

coś takiego Skórnicki organizował jakąś chwilę temu dla amatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo mam takie pytanie, czy orientujecie sie czy istnieje jakas liga amatorska na zuzlu ?

 

 

Z tego co wiem to nic takiego nie istnieje. Trochę zbyt kosztowny sport to chyba jest żeby się indywidualnie bawić :wink:

 

coś takiego Skórnicki organizował jakąś chwilę temu dla amatorów

 

tutaj masz linka

http://www.przegladzuzlowy.pl/2011.05.24-skora-otwiera-szkolke-dla-amatorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, Ci że to trudny, bardzo trudny kawałek chleba. Swego czasu miałem motocykl ( w przyszłości na bank kupię jeszcze jeden ze starym tłumikiem) i mimo że na różnego rodzaju motocyklach jeździłem nie da się to z niczym porównać. Dużo treningów nie miałem i nie mogę powiedzieć że nauczyłem się jeździć na żużlu ale złapałem podstawy 8) Nie kontynuowałem kariery bo nie mogłem sobie pozwolic na kontuzję ze względu na robotę a dobrze wiesz jak urazowy to sport.

Mimo wszystko spróbuj nabierzesz respektu do KAŻDEGO nawet najsłabszego zawodnika jaki startuje we wszystkich ligach.

Powodzenia, kiedy zaczynasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kopacze, nie mogą patałachy strzelić przez 90 minut bramki i jeszcze jakąś dogrywkę muszę oglądać zamiast półfinał ekstraligi !!! :evil:

Aż z Poręby było słychać ten okrzyk radości, gdy w jednym z biegów Gollobowi podniosło koło i spadł z pierwszego miejsca na czwarte :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i papa medal dla Torunia. Co chłopaki z Gorzowa dziś pokazali to rekord! Szacun dla Zmarzlika!! Genialnie ten chłopak jeździ! Czekam na rewanż, ale szans praktycznie brak. Szkoda, ale należało się im! (Gorzów)

 

-- 25 wrz 2011, o 20:17 --

 

No i poleciała głowa... Kryjom zwolniony! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy to się Kryjomowi i całemu sztabowi, który zamiast mysleć o przygotowaniu drużyny na przyczepny tor myślał o walkowerze. Jak nie znoszę, nie cierpię i co tam jeszcze golloba tak cieszę się że Toruń dostał takie baty.

Jak się spotkamy to chyba zbiorę się w sobie i zapytam co tak tego Chudego nie lubisz... :wink:

Izie się podoba czy co? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czasem czemu go tak nie lubię i kiedy wydaje mi się, że może przesadzam robi takie numery jak odzywki do Balińskiego podczas SGP w Lesznie. I za choćby za takie zachowanie w stosunku do koelgi jest u mnie spalony. Do tego jest gburem, ma za duże ego, płacze za każdym razem jak ktoś z nim jedzie, macha za dużo łapami do sędziego kiedy ten przerywa bieg w którym prowadzi, kiedyś jeszcze wiecznie wietrzył spisek przeciwko sobie itd itp.

Tak jak pisałem dopełnieniem tego fantastycznego dla mnie sezonu będą 3-4 pkt golloba w SGP w Gorzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów ta cholerna zima i czekanie na pierwsze treningi :evil: Muszę ponownie kupić motocykl żużlowy i w zimię będę odpalał co jakiś czas 8)

Dobrze, że my też awansowaliśmy to przynajmniej okres transferowy będzie ciekawszy. Nic nie słyszałem, ale mógliby zrobić jeszcze jakiś turniej w LBN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...