Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie.

 

-- 31 sty 2011, o 19:46 --

 

Koniec terminu transferowego. Jak składy Panowie? Zadowoleni ze swoich prezesów?

 

mnie ciekawi co się dzieje z pawlickim,

chyba będzie miał rok przerwy

tak to jest jak komuś mamona w głowie zamęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogą nie jeździć, to przepłacanie musi się skończyć! To raczej wina tatusia. Kiedyś papa Gollob też Tomkiem sterował i ten tytuł zdobył dopiero w tamtym roku.

Niby tak, ale młodzian ma talent i raczej powinnien regularnie startować. Jak się spojrzy ile kasy biorą byle średniaki to może warto w młodych zainwestować. Bez zaplecza "kasowego" ciężko o wynik, a że przy tym trzeba jeszcze brata i ojca utrzymać :mrgreen: to inna para kaloszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o ligę, to niekoniecznie zielonka :) , może krzyżaki z Torunia się odkują :mrgreen: Miedziak w gazie i wszystko będzie zależeć od holtańskiego....i Jacha jak mocno będzie kibicował :mrgreen:

...co do GP to jeżeli Gollob dogada się ze sprzętem bo ja myśle, że w tym tkwi problem to w co najmniej 2 turniejach powinnien wygrać - > Toruń i Gorzów, w Vojens też nie powinno być źle, zagadką będzie Gorican. Ma szanse podobnie jak Jarek i tej dwójce kibicuje. Chociaż stara wydra Greg łatwo się nie podda a za plecami mają jeszcze rudego lisa :wink: Wśród nich wyłoni się IMŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanow, Leszno? U siebie z Gorzowem dostali lanie... nie wydaje mi się, żeby udało im się dojść nawet do finału!

 

Toruń, albo Zielona... niestety wydaje mi się, że bardziej Zielona. Są mocni, chociaż w zasadniczej, to Toruń był pierwszy w tabeli.

 

Czarnym koniem może być jeszcze Gorzów, ale tu raczej obstaiwam 3, maksymalnie 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo - Toruń w półfinale zmierzy się naprawdopodobniej z Unią Leszno, czyli z najlepszym z przegranych. Wszystko dlatego, że Wroclaw nie uzbiera odpowiedniego KSM i dał już walkowera na rewanż w Toruniu.

 

Czyli półfinaly:

 

Toruń vs Leszno

Zielona vs Gorzów

 

Finał moim zdaniem to będzie Toruń vs Zielona... czyli historia znów się może powtórzyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...