Skocz do zawartości

dymek spod maski


batman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy. Po dojechaniu pod dom, odchodząc od auta zobaczyłem wylatujący z suflerki dym, nie był duży. Otworzyłem maskę i zaobserwowałem ulatniający się dymek z prawej strony (strona pasażera). Nie wiem czy ulatnia się z czrnego kabla położemego z prawej strony dość wysoko, czy niżej.

Po spaleniu się jednej imprezki w naszym mieście mam duże obawy.

Co to może być?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki samochod ? Turbo ? Jezeli tak to prawdopodobnie masz uszkodzony przewod olejowy do smarowania turbiny. Olej wycieka z wezyka i jego krople spadaja na nagrzany kolektor, ktory owy olej spala, wytwarzajac chmure dymu. Tak przynajmniej ja miałem. Ja osobiscie, mimo staran, nie bylem w stanie znalesc winowajcy (czyt. wezyka)

 

Przewod nie jest w stalowym oplocie, jest gumowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batman, to nie jest temat na Forum. To jest temat na PODNOSNIK!

 

Juz raz sie z Artur_ZAQ palilem. Marcin palil sie i w Imprezie o ktorej wspominasz, i w Volvo (acz niegroznie). To moze byc z turbo, to moze byc ze wspomagania, to moze byc elektryka, to moze byc torebka foliowa wessana pod maske. Nie dojdziesz do tego na drodze teoretycznej. Nie ma co ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już z rana byłem u autoryzowanego i mam zamówione przewody od wspomagania, to była przyczyna.

No i powiem Wam, że w serwisie stało sti (bug), który spalił się właśnie z tego powodu.

Dzięki za pomoc.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gosciowi w amerykncu pod marketem strzelily, to mial szczescie ze akurat TIR na zakupy przyjechal i byla duza gasnica.

 

-- 6 wrz 2010, o 10:15 --

 

Kiedys gosciowi w amerykncu pod marketem strzelily, to mial szczescie ze akurat TIR na zakupy przyjechal i byla duza gasnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...