Skocz do zawartości

AccessPort COBB do STI


karas26

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie!

 

czy ktos z kolegow/kolezanek stostuje mapy z COBB accessport stage1 or 2? Chodzi mi o sti a szczegolnie 08. Czy faktycznie mozna uzyskac takie przyrosty jak pokazuja na stronie i to bez ruszania wydechu?

http://www.cobbtuning.com/products/?id=3750

 

prosilbym bardzo o rozwiniecie tematu

 

pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to urzadzenie jest tylko do samochodow sprzedawanych na rynku amerykanskim.

Po drugie, pytanie do Ciebie, po co Ci to urzadzenie? Dla mapy czy tez dla jego dodatkowych finkcji? Jezeli tylko dla mapy to mozna miec taki sam efekt za 1/10 ceny. Najlepsze jest jednak indywidualne strojenie, slyszalem ze w PL mozna wystroic Subaru juz za 1k pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urzadzenie swietne ale mapy ktore sa dostepne z tym urzadzeniem sa wystrojone na amerykanskie paliwo ,zeby urzywac tego w polsce musial by ci ktos to zestoic pod polskie paliwo

Paliwo jest takie samo w Polsce jak i w stanach. Z AP przychodza mapy na rozna liczbe oktanowa, wiec zawsze mozna sobie dobrac cos do tego co masz na swojej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1k? Z rego co sie orjentowalem nizej 2tys nikt nawet nie spojrzy na auto. Auto mam wersje USA a COBBa moze mi wyslac wujek wiec za 600$ bedzie mapa i plus 12% mocy tylko raczej nie wiem czy to realne.

I mam takie pytanie, kto w poludniowej polsce moze zrobic dobra mape?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie mapę XPT. Jest OK, kupiłem bo czytałem wiele pozytywnych opinii. Kupiłem kabel Tactrixa 1.3 i sam zrobiłem u siebie pierwszy reflash w życiu. Nic trudnego, wszystko masz opisane krok po kroku.

 

Mapa $52 + kabel $139 ~ 600zł, a kabel zawsze możesz sprzedać bez straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...