Jump to content

Co to za śrubka?

fredek
 Share

Recommended Posts

Po mojemu to klasyczna, starożytna smarowniczka zwana czasami kalamitką. Pojęcia nie mam, co w Imprezce może być jeszcze tak smarowane... ogólnie - daaawno już nie stosuje się tego powszechnie w "cywilnych" samochodach. Echhh... prawie łezka mi się w oku zakręciła... :| :mrgreen:

odkręciłem miske olejowa, zdejmuje, słyszę, że coś w niej lata. Zaglądam do środka i tam jest ta śrubka - trochę się przeraziłem.

odkręciłem miske olejowa, zdejmuje, słyszę, że coś w niej lata. Zaglądam do środka i tam jest ta śrubka - trochę się przeraziłem.

nie dziwie sie, ale wydaje mi sie ze podoba srubka jest wkrecana w pompe oleju

oilpumpz.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

czy jak mam zdjeta miske olejowa, to musze jeszcze wiele rzeczy poodkrecac, zeby dobrac sie do tego?

-- 5 sie 2010, o 10:45 --

czy jak mam zdjeta miske olejowa, to musze jeszcze wiele rzeczy poodkrecac, zeby dobrac sie do tego?

nie dziwie sie, ale wydaje mi sie ze podoba srubka jest wkrecana w pompe oleju

oilpumpz.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

To nie jest ta śrubka, siekla ta którą pokazałeś nie miała prawa wpaść do miski olejowej bo jest na zewnątrz silnika

jeżeli dobrze rozumiem, to za bardzo zadna srubka nie mogla wpasc przeciez do srodka. Nie liczac srubek od smoka i oslon metalowych. Ta śrubka to cialo obce, ktore kiedys ktos wrzucil, jakis nieudolny szwajcarski mechanik. Mam skladac miske oleju? czy jednak moze to byc jakas wazna srubka?