Jump to content

Subarucaching...


Urabus

Czy chcesz zostać subarucacherem?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:idea: Przyszedł mi do głowy pomysł zorganizowania na forum kółka miłośników geocachingu na kółkach :wink: Mamy lato, a niektórzy nawet wakacje, więc czas jest po temu wyśmienity. Co prawda nie mam doświadczenia, ani szerszej wiedzy o tej zabawie, ale po lekturze serwisu http://www.geocaching.com ( istnieje również strona w polskiej wersji językowej http://www.geocaching.org.pl ) pomysł bardzo mnie zaciekawił. Może jest na forum ktoś kto bawi się już w geocaching i mógłby podzielić się opiniami i wrażeniami na ten temat :?:

 

Wydaje mi się, że co jak co ale Subaru świetnie nadaje się do zabawy w poszukiwanie skarbów, a subarucaching mógłby być znakomitym połączeniem przyjemności z jazdy i dobrej zabawy w terenie.

 

No to jak, kto chce zostać subarucacherem :?:

Link to comment
Share on other sites

Pomysł dobry - jak chciałbyś powiązać Subaru z sama zabawą? Wyszukiwanie zaparkowanych świnek? :)

Link to comment
Share on other sites

Chowasz "skarb" w lesie,

Dajesz namiary jakiemuś leszczowi,

Czekasz za krzaczkiem i...

 

Ot, Gejokeszing :twisted:

 

Gejokeszingowi mówimy stanowczo i zdecydowanie- NIE! :P

 

ps. Tak bardziej poważnie- "subarucaching"? Jak by to miało wyglądać? SIP chowa kluczyki od nowego STi, a potem gramy w "ciepło, zimno"? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Gejokeszingowi mówimy stanowczo i zdecydowanie- NIE!

Widać, że kolega jest mało zorientowany :P :wink: wszak nie od dziś wiadomo, że Subaru jest bardzo popularne w tej grupie:

http://lesbianlife.about.com/od/otherfu ... anCars.htm

:mrgreen:

 

jak chciałbyś powiązać Subaru z sama zabawą?

Na początek, czyli rozgrzewkę, można by przy organizacji różnych spotów i pojeżdżawek umawiać się wskazując jako miejsce spotkania, czy wyjazdu nie konkretny adres, a lokalizację GPS poprzez założenie w serwisie Geocaching skrzynki typu wydarzenie (Event Cache):

http://www.geocaching.org.pl/faq.php?article=cache#III

Mogłoby to urozmaicić, nudnawą z lekka tradycję spotykania się ciągle w tych samych miejscach, tym bardziej że pomysł jest łatwy w realizacji. Ekipa umawia się na forum na konkretny dzień i godzinę, a mający dyżur subarucacher :wink: wynajduje jakieś ciekawe miejsce i podaje jego współrzędne.

 

Kolejnym krokiem mogłoby być założenie na terenie kraju tradycyjnych skrytek (Traditional Cache), które uwzględniałyby subarową specyfikę, np. skrytki znajdowałby się w rejonach do których można dojechać samochodem z AWD i dotyczyły miejsc interesujących dla subaroholika, a może nie tylko. Pozwoliłoby to przejeżdżającym w pobliżu na urozmaicenie podróży wizytą w ciekawym, choć niekoniecznie znanym miejscu.

 

A na przyszłe Plejady namówimy Dyrekcję, aby zastąpiła te śmieszne książeczki ze strzałkami :wink: bazą skrytek opublikowaną w serwisie Geocaching, a w wyprawce każdej załogi znajdzie się obowiązkowo odbiornik GPS.

 

No to tyle pomysłów na początek. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...