Skocz do zawartości

Sklep SIP


JED

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzalem nabyc towar o kodzie ga006/00013blue, czyli tzw. T-Short ;).

I co sie okazalo? Najwiekszy dostepny rozmiar to L! A ja potrzebuje XXL!!!

Czy wszyscy posiadacze Subaru waza do 80kg lub maja do 175cm wzrostu? :shock:

Czy jest w planie zwiekszenie tzw. rozmiarowki?

 

P.S. A ta koszulka gasrt01/00011SPRT konczy i zaczyna sie rozmiarem M!

O co "halo", jak to mowia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy posiadacze Subaru waza do 80kg lub maja do 175cm wzrostu? :shock:

O co "halo", jak to mowia?

 

sie dziwisz :?: te samochodziki robia malutkie azjatyckie raczki..na wymiar malych europejskich ludzikow z wiekszymi portfelami..a Ty chcesz koszulke XXL..to dla nich kosmos przecie.. :wink: wiesz ile chinskich koszulek mozna uszyc z takiej jednej twojej?przynajmniej pieciu skosnookich bedzie mialo koszule 8)

 

 

a serio..jak udalo mi sie przekonac brata ze subaru to boombastyczna fura i ma namawiac tescia na zanabycie takowego..to zabraklo nam srodka przekazu w postaci slusznej koszulki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serio..jak udalo mi sie przekonac brata ze subaru to boombastyczna fura i ma namawiac tescia na zanabycie takowego..to zabraklo nam srodka przekazu w postaci slusznej koszulki

 

No to teraz wiesz jaki wazny jest ROZMIAR. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serio..jak udalo mi sie przekonac brata ze subaru to boombastyczna fura i ma namawiac tescia na zanabycie takowego..to zabraklo nam srodka przekazu w postaci slusznej koszulki

 

No to teraz wiesz jaki wazny jest ROZMIAR. :oops:

 

 

wiem..troche #dziwnie# wygladal w mojej :roll: :mrgreen:

rozmiar jest tres importantes

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa rozmiarów faktycznie jest obecnie kłopotliwa

 

Takie .....kurna .... pokolenie. Ale kobiety też so troichu mniejsze to sie dopasujecie.

Gratulacje dla JED-a za ...rozmiar, chociarz jeden jaki taki.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jakie są formy płatności? Byłem w "sklepie" na stronie internetowej SIP-u, wszystko jest pięknie, wypełnia się formularz, ale potem pozostaje już tylko opcja "złóż zamówienie", bez informacji dotyczącej formy płatności (oraz dot. tego, ile kosztuje przesyłka).

 

Czy można np. zrobić przelew na SIP i wysłać na adres sklep@subaru.pl maila, pod jaki adres wysłać towar (oczywiście po tym, jak SIP upewni się, że przelew dotarł)? Gdzie są numery kont SIP-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - na stronie sklepiku na górze są takie trzy napisy z czego jeden to "Jak realizowane jest zamówienie?" i tam jest informacja jak realizowane są przesyłki

 

"Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczki za pobraniem).

 

Do wartości zamówienia doliczana jest opłata stanowiąca koszt przesyłki.(patrz: tabela opłat za przesyłkę )."

 

czy jest szansa zrobić wyjątek? hmm mogę zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - na stronie sklepiku na górze są takie trzy napisy...

 

Ups... nie doczytałem... Ale wstyd :oops:

 

czy jest szansa zrobić wyjątek? hmm mogę zapytać

 

Byłbym wdzięczny, bo zważywszy na fakt, że w Polsce jestem stosunkowo rzadko, nie chce mi spędzać czasu w kolejce na poczcie :twisted:. A tak, jak przyjadę, będzie se leżał t-shircik w skrzynce, tak w ramach miłej niespodzianki na "dzień dobry" 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje, ze dzisiaj przyszly koszulki SPRT we wszystkich rozmiarach
Po weekendzie zostanie tez uaktualniona lista rozmiarow na stronie

 

:evil: Hm,hm,hm.

 

Jakos ja ciagle nie widze rozmiarow wiekszych od M dla koszulek Subaru i SPRT :!: :!:

I przestaje mnie to juz smieszyc... Niedosc, ze wybor towaru jest zenujacy w porownaniu do UK, np., to do tego rozmiary dla dzieci!

O co tu chodzi?

Moje zniercierpliwienie poteguje fakt, ze po zapisaniu sie do Klubu i po wyslaniu 120PLN dnia 25/07, nikt nie raczyl mnie nawet poinformowac, czy pieniadze doszly oraz czy w tym roku dostane jeszcze Karte Klubowa! O! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...