Skocz do zawartości

ratunek w Budapeszcie potrzebny


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wracam niestetyz. Znasz miasto? Podac knajpy?

 

Wal 8).

 

Byłem tam już kiedyś na parę dni - najlepiej wspominam "Tom George".

Po wczorajszym T&G (Tom and George) mam pewne sensacje. Tuz obok, na placu obok Bazyliki: Le Roy i Negro. W Negro przesiadja poznym wieczorem luksusy rozne.

Tuz obok MOKKA Cafe. A na wodzie na statku SPOON.

Wlosckie w Il Pommodoro, tez niedaleko. Albo Trattoria Toscana.

AHTUNG, masa ludzi wszedzie, konieczne rezerwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal Uraim, Nagy Kos.

 

Czy Ty mnie bardzo obrażasz...?

NO SKAD. NAGY - nodż' - tak jak IMRE NAGY, taki lekki opozycjonista. to WIELKI.

KOS - dzieki. Skrot od KOSONJUK.

 

Obraza sie na przyklad takimi slowy: Te LO FAS. NUNA, LUK, PINA, DUG SEGGBE. CSOCS.

Glownie anatomicznie, ale rowniez trche fauny wiejskiej jest wsrod tych slow.

Trzeba przyznac, ze narod wegierski posiada niezwykle barwny jezyk i my POLACY w wielopietrowosci roznych wyrazen nawet sie na trzy kilometry nie zblizamy.

 

Moge rowniez zacytwac pewne zdanie wypowiedziane przez rosyjskieg szefa magazynu, ktory mial pewnie zal do pracownikow o to ze naladowali towar niepotrzebnie w duzej ilosci:

Szef:

Na XUY naXUYACZILI DO XUYA, RAZXUYARIVAYTE NA XUY.

I tymi miedzynarodowymi slowy zegam panow tymczasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swojo drogo to ty arnus non stop jezdzisz po swiecie tak mnie sie zaobserwowalo :lol:

Co robic taki los parszywy. I Znow bede przejezdzal obok twojego biura jadac do siebie.

Na moj gust to sie czasem widujemy.

 

moze moze :lol: bioro mam na nabielaka a jade co rano z zalesia przez konstancin wiec jest to b mozliwe. znak rozpoznawczy z tylu mam przyklejone jablko macintocha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć brzydko bardzo jest BODOSZ PISZABO -pewien Węgier mnie nauczył, to może nic nie znaczyć albo jest to naprawde brzydko( skojarzenie zapachowo-anatomiczne o pejoratywnym charakterze skierowane do drugiej osoby- pisałem mniej więcej jak się słyszy ale mogą być przekłamania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moze moze :lol: bioro mam na nabielaka a jade co rano z zalesia przez konstancin wiec jest to b mozliwe. znak rozpoznawczy z tylu mam przyklejone jablko macintocha :mrgreen:

A ja z konstancina do Fokusa, obok nabielaka, sobiwkesiego albo bobrowiecka via gagaryna. A na Nabielaka w jednej willi bylo iedys stare, dawne Studio Opracowan Filmow. Ale to dawno i nieprawda. A moj znak rozpoznawczy chamska jazda. Czarne Kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...