Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Matrix jest rewelacyjny, uwielbiam ten film, widziałem go kilkanaście razy. Znam go do tego stopnia, że do dzisiaj potrafię zacytować niektóre sentencje :facepalm:

niemniej jednak... nie uważam go za arcydzieło. Wiem, brzmi to trochę ambiwalentnie, ale tak właśnie myślę. Gwiezdne wojny też uwielbiam, a również nigdy nie

określiłbym ich mianem arcydzieła, choć Nowa nadzieja była jak najbardziej "turning pointem" w kinematografii sf.

 

BTW

Udowodniono, że nie ma absolutnie żadnego prawa fizyki, które zabraniało by podróży w czasie, innymi słowy podróże w czasie są możliwe, natomiast miecze świetlne już nie bardzo :P;)

 

Nie wiem czy wiecie, ale wiele scenariuszy sf konsultowanych jest z fizykami. Np. Star Trek TNG był korygowany do tego stopnia, że w trakcie kręcenia wprowadzono poprawki, np. dorzucając jakies urządzenie, byle zacieśnić science z fiction i uczynić rzeczywistość filmu bardziej realną ;)

 

Co to za bzdety wypisujesz, nie masz pojęcia o filmie,

 

Naoglądałeś sie bajek tylko na dobranoc.

 

Zrewiduj lepiej swoje posty i dwa razy zastanow co piszesz !!!

WTF? :o

 

A Ty co, głowami się zamieniłeś?

 

Wyrażam swoją opinię, tylko i wyłącznie i nie będzie mi tu "krytyk-z-koziej-dupy-trąba" mówił co mam myśleś o filmach, które ogladam.

Ogarnij się chłopie trochę :huh:

 

Sam sie ogarnij, byłeś kiedyś w kinie?

 

Chyba tylko sprzątać!

 

A na Matrixie przesiedziałeś w poczekalni stąd takie bzdury wypisujesz - rzekomo obejrzane.

 

 

Prześwietl sobie lepiej wzrok to Ci sie filmoteka zmieni na lepsze :biglol: :biglol:

Zapewne tylko w polskim, a to nie to samo co holenderskie, wiem, ale cóż, innego nie mam. Za to jak już jestem to MYŚLĘ o tym co oglądam, a nie

tylko kolekcjonuję tytuły.

Widzę, że Matrix, którego się tak czepiłeś wyprał Ci mózg kompletnie. Hello, je tam kto? To jest rzeczywista rzeczywistość, a nie słoik z projekcją Twoich kolorowych snów...

 

Wake up!

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix jest rewelacyjny, uwielbiam ten film, widziałem go kilkanaście razy. Znam go do tego stopnia, że do dzisiaj potrafię zacytować niektóre sentencje :facepalm:

niemniej jednak... nie uważam go za arcydzieło. Wiem, brzmi to trochę ambiwalentnie, ale tak właśnie myślę. Gwiezdne wojny też uwielbiam, a również nigdy nie

określiłbym ich mianem arcydzieła, choć Nowa nadzieja była jak najbardziej "turning pointem" w kinematografii sf.

 

BTW

Udowodniono, że nie ma absolutnie żadnego prawa fizyki, które zabraniało by podróży w czasie, innymi słowy podróże w czasie są możliwe, natomiast miecze świetlne już nie bardzo :P;)

 

Nie wiem czy wiecie, ale wiele scenariuszy sf konsultowanych jest z fizykami. Np. Star Trek TNG był korygowany do tego stopnia, że w trakcie kręcenia wprowadzono poprawki, np. dorzucając jakies urządzenie, byle zacieśnić science z fiction i uczynić rzeczywistość filmu bardziej realną ;)

 

Co to za bzdety wypisujesz, nie masz pojęcia o filmie,

 

Naoglądałeś sie bajek tylko na dobranoc.

 

Zrewiduj lepiej swoje posty i dwa razy zastanow co piszesz !!!

WTF? :o

 

A Ty co, głowami się zamieniłeś?

 

Wyrażam swoją opinię, tylko i wyłącznie i nie będzie mi tu "krytyk-z-koziej-dupy-trąba" mówił co mam myśleś o filmach, które ogladam.

Ogarnij się chłopie trochę :huh:

 

Sam sie ogarnij, byłeś kiedyś w kinie?

 

Chyba tylko sprzątać!

 

A na Matrixie przesiedziałeś w poczekalni stąd takie bzdury wypisujesz - rzekomo obejrzane.

 

 

Prześwietl sobie lepiej wzrok to Ci sie filmoteka zmieni na lepsze :biglol: :biglol:

Zapewne tylko w polskim, a to nie to samo co holenderskie, wiem, ale cóż, innego nie mam. Za to jak już jestem to MYŚLĘ o tym co oglądam, a nie

tylko kolekcjonuję tytuły.

Widzę, że Matrix, którego się tak czepiłeś wyprał Ci mózg kompletnie. Hello, je tam kto? To jest rzeczywista rzeczywistość, a nie słoik z projekcją Twoich kolorowych snów...

 

Wake up!

 

:facepalm:

 

Matrix to Tobie w główce nawywracał, Tylko pytanie jest co, bo w tej główce nigdy nic nie było.

 

Po jaką cholere udajesz że coś znasz, wiesz jak nie masz nawet pojęcia co to taśma filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

nie rozumiem.

Najpierw chwalisz moje recenzje, podzielasz opinie, a tu nagle taka zmiana frontu :o

Odwaliło Ci kompletnie z powodu Matrixa, trudno. Widać wiatr tylko hulał we łbie i się tu pięknie maskowałeś, pseudo znawca tematu.

Proponuje usiąść i zacząć oglądać filmy naprawdę, a nie udawać, że masz o nich choćby zielone pojęcie...

 

Szafować tytułami potrafi każdy, ale powiedzieć coś więcej o filmie, nakreślić jego ramy i umieścić w nich coś sensownego to trzeba umieć i trzeba ZNAĆ film.

Na filwebie każdy debil potrafi przeczytać streszczenie... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

nie rozumiem.

Najpierw chwalisz moje recenzje, podzielasz opinie, a tu nagle taka zmiana frontu :o

Odwaliło Ci kompletnie z powodu Matrixa, trudno. Widać wiatr tylko hulał we łbie i się tu pięknie maskowałeś, pseudo znawca tematu.

Proponuje usiąść i zacząć oglądać filmy naprawdę, a nie udawać, że masz o nich choćby zielone pojęcie...

 

Szafować tytułami potrafi każdy, ale powiedzieć coś więcej o filmie, nakreślić jego ramy i umieścić w nich coś sensownego to trzeba umieć i trzeba ZNAĆ film.

Na filwebie każdy debil potrafi przeczytać streszczenie... :huh:

 

Zawsze Cie uważałem za super gościa, dzisiaj zmieniam całkowicie zdanie.

Wytykasz mi że wogole filmow nie ogladam tylko streszczenia przepisuje?

 

Jesteś w błędzie, należy Ci sie nauczka za te brednie.

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój problem :facepalm:

Poza "lubię" "nie przypadł mi do gustu" "nie bardzo" i coś tam jeszcze nic sensownego jeszcze nie napisałeś...

To jak w końcu, widziałeś coś poza okładką?

 

Są zieloni, zawsze możesz zgłosić moje brednie...

 

Dobra, nie rób już ze mnie durnia,

 

Szkoda słowa rzucać skoro i tak do Ciebie to nie dotrze.

 

 

Nie miałem do czynienia z ufo a Ty pewnie masz na co dzień ! :biglol:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem coś takiego:

Zakochani w Rzymie

hm....

 

Ciekaw jestem waszych opinii ....

bo my po oglądnięciu mieliśmy coś takiego.... :unsure:

 

i tak mi się nasunęło

Czy ignorantem jest też ktoś kto z pozoru nim nie jest ale wszystkich innych uważa za ignorantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce mi się brnąć w to dalej... masakra jakaś...

 

Odlatuję moim spodkiem :rolleyes:

 

Dobrze, że wiesz na czym stoisz :twisted:

 

 

https://www.youtube....h?v=nnLYaSfo7n0

 

 

nie mam teraz czasu na rozmowe z Tobą, później to załatwimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce mi się brnąć w to dalej... masakra jakaś...

 

Odlatuję moim spodkiem :rolleyes:

 

Dobrze, że wiesz na czym stoisz :twisted:

 

 

https://www.youtube....h?v=nnLYaSfo7n0

 

 

nie mam teraz czasu na rozmowe z Tobą, później to załatwimy

 

Podać Ci adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, TYLKOV8, jest nadętym bufonem...

 

 

:facepalm::facepalm::facepalm:

 

MUSZĘ ZAMIEŚCIĆ

Sprostowanie:

Moje pytanie retoryczne, dotyczy tylko i wyłącznie: filmu, jego odbioru i stosunku do reżysera, nie jest absolutnie żadną aluzja do toczącej się dyskusji a jedynie próbą zmiany tematu ...

 

ufff

Edytowane przez TYLKOV8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce mi się brnąć w to dalej... masakra jakaś...

 

Odlatuję moim spodkiem :rolleyes:

 

Dobrze, że wiesz na czym stoisz :twisted:

 

 

https://www.youtube....h?v=nnLYaSfo7n0

 

 

nie mam teraz czasu na rozmowe z Tobą, później to załatwimy

 

Podać Ci adres?

 

 

 

BartZ, załatwie to tutaj,

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co,każdy ma swoją opinię,każdy ma do niej prawo.

Na szczęście nie jesteśmy krytykami tylko widzami ;)

 

Jeśli dobrze czytam to chyba zarówno Szu jak i Bart doceniają Matrixa więc pewnie kłótnia nie warta nerwów.

 

zakochani w Rzymie? Fajny pomysł z tym ukrytym talentem+wizytówka Rzymu+kilka dialogów a'la Alen,taki luźny filmik.Gdyby nie było wiadomo że to Alen to mógłby być kłopot z pozytywną oceną,ale generalnie to taka luźna rozrywka,no chyba ,że mnie coś ominęło.

 

Co do sformułowania "arcydzieło" które być może zbyt pochopnie użyłem ,żeby wzmocnić siłę argumentu, to szczerze powiem ,że mam kłopot ze wskazaniem takowego.

Bardziej trafne byłoby określenie-film ,który wyjątkowo mnie poruszył i zmusił do refleksji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce mi się brnąć w to dalej... masakra jakaś...

 

Odlatuję moim spodkiem :rolleyes:

Dobrze, że wiesz na czym stoisz :twisted:

 

https://www.youtube....h?v=nnLYaSfo7n0

 

nie mam teraz czasu na rozmowe z Tobą, później to załatwimy

Podać Ci adres?

 

 

BartZ, załatwie to tu i teraz!

Masz, specjalnie dla Ciebie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zakochani w Rzymie? Fajny pomysł z tym ukrytym talentem+wizytówka Rzymu+kilka dialogów a'la Alen,taki luźny filmik.Gdyby nie było wiadomo że to Alen to mógłby być kłopot z pozytywną oceną,ale generalnie to taka luźna rozrywka,no chyba ,że mnie coś ominęło.

 

 

A mnie rozwalił wątek z urzędnikiem ( R. Benignim) najpierw fajny zabawny a później przygniatający swą dosłownością.

i z lekkiej zabawnej komedii zrobiło się coś prostackiego w przekazie.

 

Zastrzegam że to tylko moje zdanie i w pełni szanuje opinie innych nawet skrajnie różne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce mi się brnąć w to dalej... masakra jakaś...

 

Odlatuję moim spodkiem :rolleyes:

Dobrze, że wiesz na czym stoisz :twisted:

 

https://www.youtube....h?v=nnLYaSfo7n0

 

nie mam teraz czasu na rozmowe z Tobą, później to załatwimy

Podać Ci adres?

 

 

BartZ, załatwie to tu i teraz!

Masz, specjalnie dla Ciebie...

 

 

Dobra troche mnie poniosło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...