Skocz do zawartości

Wyścig górski w załużu


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi sie zdążyć na rajd górski w Załużu, impreza bardzo fajna, pogoda troche niedopisała, wiało i chwilami padało. Pan Stec dał klase i był bezkonkurencyjny, na przejeździe treningowym pod publike pokonał slajdem cały zakręt (180 stopni - na zdjeciu niestety schował sie za drzewem):). Jest i nasz kolega na suzuki swift, co go rekomendował Azrael, jechał bardzo ładnie - agresywnie, nie to co panowie z subaru i audi S2. Pan z subaru STI, jak dla mnie porażka.

 

Oto kilka fotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tzw. szuflady. W czasie słonecznej pogody raczej trudno wykręcić czasy jakie one robią, aczkolwiek w tej chwili rekord na Gorze Św. Anny należy do auta czterołapowego, albo Stec albo Dytko jak dobrze pamiętam.

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szufladą ściga sie aktualnie Robert Kus. Był to jego 1 wyścig w tym wynalazku i sie dość szybko zepsuł, może dlatego, że napędza to silnik alfy :)

Rekord Anki nalezy do Steca, ale on w ty swoim miśku ma kolo 600 kucy !!!

a Szuflady w Polsce z tego co wiem dają rade jeżdzić tylko w Załużu( dość równy asfalt) Niejaki Kus znany jest z niezłych pomysłów. Kiedyś jeździł H- grupowym sejem z silnikiem o mocy 156 koni i to bez turbo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i nasz kolega na suzuki swift, co go rekomendował Azrael, jechał bardzo ładnie - agresywnie, nie to co panowie z subaru i audi S2.

 

Dzięki za miłe słowa :-)

Jak mocy i hamulców pod dostatkiem to i wysilać się nie trzeba - ostre hamowanie przed zakrętem, powolny przejazd i rura na prostej, a słabym autem (no dobra, powiedzmy słabym jak na ten rodzaj zawodów) po prostu nie można stracić impetu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...