Skocz do zawartości

Różnice w kolektorach wydechowych.


Zwibel

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc nieco ubarwić moje 115 KM dokupiłem kolektor wydechowy od GTka. Dzisiaj przymierzałem go i -chyba niestety nie da się go założyć. Mam wrażenie że jest "niższy" od seryjnego(bardziej dolega do silnika) co powoduje że - króciec od wody i z drugiej strony filtr oleju prawdopodobnie będą przeszkadzać.

 

Czy jest możliwe że przy dwóch wałkach rozrządu kolektor schodzi niżej? Niby nie znalazłem nigdzie różnic między kolektorami do N/A ?

Da się jeszcze coś z tym zrobić czy nie będę słyszał bulgotu :?

 

Zapomniałem dodać że na kresce gościowi udało się włożyć kolektor od GTka do 1.6 więc już nie wiem o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nieco ubarwić moje 115 KM dokupiłem kolektor wydechowy od GTka. Dzisiaj przymierzałem go i -chyba niestety nie da się go założyć. Mam wrażenie że jest "niższy" od seryjnego(bardziej dolega do silnika) co powoduje że - króciec od wody i z drugiej strony filtr oleju prawdopodobnie będą przeszkadzać.

 

Czy jest możliwe że przy dwóch wałkach rozrządu kolektor schodzi niżej? Niby nie znalazłem nigdzie różnic między kolektorami do N/A ?

Da się jeszcze coś z tym zrobić czy nie będę słyszał bulgotu :?

 

Zapomniałem dodać że na kresce gościowi udało się włożyć kolektor od GTka do 1.6 więc już nie wiem o co kaman.

 

żeby taki kolektor założyć do N/A to musi byc niezła rzeźba :shock: , bo trzeba jakoś uppipe zaślepić, jest inna pompa wody jak pamietam i inaczej wychodzą przewody, dla mnie to troche bez sensu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up pipe wyrzucam a w otwór po nim po prostu podłaczam wydech, lub katalizator. Problem tylko będzie chyba z tą pompą wody bo w N/A wychodzi króciec od dołu w GT z boku.

Filmik jak chodzi impreza 1.6

http://www.fotosik.pl/video/5bf0fe210f813e1e.html

 

I Zdjęcie zaczerpnięte od tamtego kolegi-(niestety nie ma już z nim kontaktu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...