Skocz do zawartości

zagadka


green-wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy mam problem i poprostu glupieje . samochod to impreza gt 95r silnik ej20 wersja japan (tzn turbina td05 na kazda swiece oddzielna cewka , inny bo hydrauliczny napinacz rozrzadu inne rolki ).problem polega na tym ze przestawia mi sie rozrzad. za pierwszym razem jak mi sie przestawil wymienilem sam pasek (rolki jak nowe bez luzu szumu itp pompa wody nowa pompa oleju nowa napinacz tez jak nowy stan starego paska oceniam na jakies 10 tys km ), odpaliłem i chodzil jak marzenie zrobilem jakies 100 km podjechalem pod domek wystudzilem zgasilem . Rano do samochodu a tu dupa kreci jak by kompresji nie miał, no to abarot rozbieranie . co sie okazalo znowu przeszkoczył

.pomyslalem cos musi byc nie tak i rozbieranie pokolei kol rozrzadczych kola pasowego w celu sprawdenia klinow , wszystko gitara . zapobiegawczo wymienilem kolo pasowe glowne i napinacz ( z drugiego silnika ) .odpalilem i znowu gitara. pocieszylem sie jazda przez jakies 2 tyg i dzisiaj znowu to samo . co robic gdzie szukac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny bo hydrauliczny napinacz rozrzadu inne rolki

 

a jest jakis inny jak hydrauliczny napinacz? nie spotkałem....

 

napinacz tez jak nowy stan

 

złudne wrażenie, oj złudne....napinacz jest wredny..... :grin: w celu wyeliminowania ryzyka przeskoczenia paska, w WRXie od chyba 2001 dołożono małą rolkę, która napina dodatkowo pasek, może ktos coś majstrował i pomieszał rolki albo zamontował jakies cudactwo, które bierzesz za inny typ rozrządu....piszesz, że masz nietypowy rozrząd, najlepiej jakbyś zamieścił zdjęcie tego swojego nietypowego rozrządu, może wtedy by się łatwiej rozkminiło Twój problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro cykne fotke i wstawie . a inny bo napinacz przykrecany na 2 sruby nie na jadna i sa inne rolki . spotaklem sie juz z tym rozrzadem u mojego kumpla i napewno jest tak jak powinien (tzn taki istnieje ) jak u niego wymienialismy to 2 tygodnie jezdzilismy i szukalismy takich rolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...