Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

SeQ! widzialem ten nieszczęsny przejazd i jak zrobileś wielką dziure w murze...musze powiedzieć ,ze nikt nie jechal tym torem i zastanawiam sie jak mogles tak daleko wyleciec :D ale emocje,adrenalinka...zdarza sie najlepszym:P jednak najgorsze co poczułem to straszny ból w okolicach serca...;) przy okazji golf ktory stal za murem stracil reflektor od tych cegłówek co wylecialy:D z ciekawosci mozesz powiedziec ile kosztuje ta tylna szybka?pzdr

 

To sidor zasadzil a nie SeQ ;) Sidor ale fachowo to zrobiles, wyplulo bo bylo sporo syfu wiec stad mysle ze taki a nie inny tor, zreszta bylo bardzo szybko co tez jest bez znaczenia, ale poki co ciagle jestem w szoku jak fachowo to zrobiles, wiekszosc ludzi zasadzilo by przodem w ten mur, a Ty przytomnie reczny, obrocenie auta i odbicie sie od muru, o malo co nie porozjezdzales gapiow ktorzy lecieli obadac wypadek i nie spodziewali sie ze tak szybko zapniesz jeden i ruszyc do przodu :mrgreen: Pelen respect !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takich jajcarskich momentow pamietam jak zapielismy wsteczny, po tym jak driver zorientowal sie ze leci nie w tym kierunku na hopie. auto w powietrzu kola sie kreca a on na wstecznym laduje :-) nie zgrzytnelo, wiem, ze sie prawie nie da. skrzynia zyla dlugo i szczesliwie... no moze z tym szczesciem to roznie pozniej bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takich jajcarskich momentow pamietam jak zapielismy wsteczny, po tym jak driver zorientowal sie ze leci nie w tym kierunku na hopie. auto w powietrzu kola sie kreca a on na wstecznym laduje :-) nie zgrzytnelo, wiem, ze sie prawie nie da. skrzynia zyla dlugo i szczesliwie... no moze z tym szczesciem to roznie pozniej bylo...

 

Taaa Johnny mnial pomysly ;) Moze rozpial jednak naped przed ladowaniem bo inaczej to kiepsko kiste widze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...