Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

No to pisać komu w następnym tygodniu (i w jakie dni i godziny) pasuje, to może uda się wysupłać wspólnie jakiś dzień, w którym by każdemu pasowało. Zachód słońca już jest po 18, więc może się uda ;)

Ja mogę w każdy dzień (oprócz najbliższego poniedziałku) być na rakietowej od 16.

 

Krysztal, na rakietowej możesz być teoretycznie po 50 minutach wyjeżdżając o 15 :roll: :mrgreen:

 

 

Jeszcze zostaje najbliższa sobota dla tych którzy mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisać komu w następnym tygodniu (i w jakie dni i godziny) pasuje, to może uda się wysupłać wspólnie jakiś dzień, w którym by każdemu pasowało. Zachód słońca już jest po 18, więc może się uda ;)

Ja mogę w każdy dzień (oprócz najbliższego poniedziałku) być na rakietowej od 16.

 

Krysztal, na rakietowej możesz być teoretycznie po 50 minutach wyjeżdżając o 15 :roll: :mrgreen:

 

 

Jeszcze zostaje najbliższa sobota dla tych którzy mogą...

 

Może głośno nie będę się przyznawał ale można w pół godziny... ale wolę jednak zostawić sobie malutki zapas czasu. Jak ustalicie termin to postaram się dopasować :) a i nawet postaram się przywlec jeszcze jakieś dodatkowe Subaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałem tam spytać czy fan marki, czy zbieg okoliczności, ale tam nie lubią offtopów :wink:

 

 

 

A co do Rakietowej, to zostaje cz i pt o 17 i 5 (6?) osób... Mogę jutro zadzwonić i popytać o dostępność toru w tych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor wstępnie zarezerwowany w czwartek o 17.

Kto chętny to się wpisywać, bo muszę go potwierdzić jeszcze i zapłacić kasę. Jak wiadomo im więcej chętnych tym mniej wyjdzie na osobę. Plan minimum 5 osób po 50 zł (przy mniejszej liczbie odwołuję rezerwację).

 

1. Terzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chęci tutaj niewiele pomogą.. Ja wstępnie telefonicznie zarezerwowałem tor, jak się nie uzbiera grupka min 5 osób to nie wysyłam meila i nie płacę kasy a rezerwacja telefoniczna nie wiem ile będzie ważna. Tak więc decydujta się szybciutko :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się III z VI rund Crusar Cup 07.04,2012 zapraszam wszystkich na zawody i zamieszczam link gdzie można zobaczyć puchar za pierwsze miejsce, ufundowanego przez Urząd Miasta Wrocław, który wspiera nasza imprezę. :-)

 

Dla określenia wielkości pucharu butelka 1,5 l dla porównania :-)

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=253120268111793&set=o.262948350442225&type=1&theater

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERZO, Ja nie mogę nic zagwarantować, bo mam trochę rzeźby przy aucie, a jak wiadomo - są priorytety (te kwietniowe) i trzeba się wyrobić. Najwyżej przyjadę i na miejscu się dołożę.

I jeszcze pytanie:

Gdzie we Wrocku założę Run-Flaty na felgę "18????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc, byłoby extra jakbyś zdążył, niemniej jednak czekam na 5go zdecydowanego co by było max 50zeta na głowę za pojeżdżawkę. Później jak ktoś dojedzie i się dołoży to nie ma problemu, dla każdego to będzie taniej :)

 

A z oponkami to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na 90% będę. Nie wiem czy coś mi nie wyskoczy. Ale z tego co rozumiem to jak jest już 5 osób to na bank jedziecie i można ewentualnie w czwartek potwierdzić i przyjechać? :mrgreen: Jeżeli tak, to:

1. Terzo

2. Pavel

3. wabik (w końcu zobaczę auto na które strasznie się kiedyś napaliłem ale nie zdążyłem zapiąć budżetu)

4. Krysztal 8)

5. Siepacz

6. kris82 (na 90% :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor zarezerwowany, cena to 250zł/ilość osób, więc im więcej tym taniej ;)

Jak ktoś może przybyć szybciej, to niech przybędzie, bo jak tor będzie pusty, to będzie można wcześniej sobie go ustawić.

Jeśli chodzi o trasę to proponuję dwie opcje:

 

newimagevq.jpg

 

Z której strony start do uzgodnienia.

Na długiej prostej można będzie zasadzić szykanę.

 

Jak ktoś ma inne propozycje to może się tym podzielić ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...