Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza rewizja silnika Virnika po wyścigu w sobotę, tak wyglądają tłoki można też wypatrzeć panewki.


Bałem się głośnej o moim wyścigu mówić gdyż jak na razie jestem początkującym kierowcą, Siewcu mógłby coś o tym więcej powiedzieć jak wyglądały przejazdy. Jak się podszkolę to dam znać. Pozdrowionka 

post-16513-0-57722900-1413220885_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza rewizja silnika Virnika po wyścigu w sobotę, tak wyglądają tłoki można też wypatrzeć panewki.

 

Bałem się głośnej o moim wyścigu mówić gdyż jak na razie jestem początkującym kierowcą, Siewcu mógłby coś o tym więcej powiedzieć jak wyglądały przejazdy. Jak się podszkolę to dam znać. Pozdrowionka

E tam ważne, że się szkolisz i robisz to co lubisz, a umiejętności przyjdą z czasem i treningiem oraz zawodami :) trzymam kciuki za starty :)

Może chce ktoś przygarnąć 2 nowe przednie nadkola (te plastiki wypełniające wnękę koła pełne) do imprezy sedan za darmo ?? ;)

Kiedy jakiś spocik ?? :D

Prawdopodobnie pojawią się nowe osoby ;) hawk wrx czarny, turbodziad wiśniowy i foryś I ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze aktualne to ja bardzo chętnie bym prawe nadkole przygarnął bo nie mam, ale lewe mam :)

 

Update! Dzieki jednak nie jestem zainteresowany bo i tak muszę ogarnać osłonę pod silnik i skrzynie i dopiero będę wszystko kompletował i zakładał. Ale dzięki! :D

Edytowane przez Paciu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak wyszło, czasu na nic nie ma :) Ale w sumie niewiele się zmieniło :P W samochodzie tylko wydech wszedł "troszkę" większy i ostatnio na przeglądzie mi wypluł na rozgrzanym silniku 118 dB^^

 

PS. Jak będzie jakiś spot to pewnie się zjawię, o ile ogarnę, że jest :)

Edytowane przez Paciu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...