Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim, nie wiem czy dam radę złożyć przeklętą Zafire, ale tak jak Ci pisałem Hubercie postaram sie dotrzeć nawet mocno spozniony, oczywiscie jesli znajdzie sie miejsce dla mnie i nie bedzie Was tam za duzo

 

przyniose pół piwa ze sobą na bakn :D hehe, pozdro odezwe sie i kobranocka wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elka też robi sałatkę więc dogadajcie się która jaką robi :D aaaa i prośba od Saszki :D by sałateczki były bez cebuli :D

już dogadane ;) ja tez nie jadam z cebula, więc nie będzie ;)

I ja za surowa nie przepadam :P a się dziewczyny dobraly ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekówa wszystkim :) jak zwykle dotrwaliśmy do rana, oj działo sie!!!!!!!!!!!!działo!!!!!!!!!!!!!

Marta odkupujesz talerzyk :D

Klaudia trenujesz i nastepnym razem gramy, moze w rynku tymrazem wszyscy?????

Paweł (caroll) nie pijesz wiecej juz :D, oczu pod koniec nie miałeś i byłeś/byliscie nieobecni- nie wnikam co i jak :)

Szaszka daj coś wygrac Klaudi w billard :) niech sie dziewczyna zmobilizuje i nabierze wiary w siebie

Ela za kulinaria (chociaz nie sprobowałem) nadrobimy to w poniedziałek po 18, przynajmniej kawa bedzie ale z pewnoscia nie taka jak Twoja tylko troche gorsza :)

 

no i oczywiscie Huberto dziekuje Tobie za wszystko i za organizacje spota po raz 2, milo sie z wami spedza czas wszystkimi

pzdr dla Pawła, Jacka, Mateusza, dla tego Ziomka z Chełma (nie pamietam jak miał), Krzyska i Anuli.....pozdrawiam i dobranoc kiedy juz świta...........:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...