Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie załatwiłem wszystkie papiery i mam wozik, dzisiaj pierwszy raz przejechałem się po mieście :)

 

okazało , ze muszę się uczyć jeździć na nowo :) no i lekko trzęsły mi się kolanka jak wysiadałem z wrx-a, ale na światłach przy estakadzie w stonę ul Ostatni grosz , kolo zjechał mi z drogi , zebym mógł stanąc perwszuy na światłach, więc nie mogłem go rozczarować i wystartowałem ile fabryka dała, byłem już w połowie estakakdy jak reszta przejechała pasy przy światłach.... tak tak Juras wrócił....:)

 

we wtorek i środę proszę zachować szczególną ostrożność jadąc po mieście, będę się wczuwal ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi sie pozmieniało :(

Dziasiaj nie mogę.

Może czwartek?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Będzie nowy kolega bo ma GT już dwa lata i nie może odpalić:)

Mam nadzieję,że podany wczoraj przez kolege numer do Gabrysia poskutkuje latającym GT po Wrocławiu.

 

Pozdro @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jakiś spod w środę lub piątek to idźcie do klubu, ok ?

 

 

Juras, pamiętaj tylko, że jeśli ktoś z bordowej nubiry sedan będzie ci się przyglądał to nie znaczy, że ci zazdrości tylko czeka, aż mu się ukłonisz/pomachasz :mrgreen:

Jeśli ktoś jadący w czarnym, klekoczącym bmw z misiem na siedzeniach będzie się od ciebie odwracał, zasłaniał twarz itp. to będzie to SeQ, więc udawaj, że go nie widzisz, żeby mu nie było głupio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek a czemu Ty nie możesz do klubu????

Przecież jesteś pełnoletni! A teraz to i tak nawet 16 wpuszczają.

Poza tym my tam robimy to samo co w kajpach czyli gadamy. Zebyś się nie łudził że ktoś tańczy czy coś :lol::lol::lol:

Jedyna różnica, że trochę głośno i chłopcy mogą się pogapić na kręcące się pupy :oops:

 

P.S.

czarnym, klekoczącym bmw

Wcale nie klekocze! Nawet nie słychać, że to disel :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej YO!! G_seven odezwij się:):lol::lol:

 

No jestem jestem :>

 

Sorki, ale trochę miałem Saigon :>

W piątek rano śmigam do Krakowa, ale wcześniej jestem wolny, aczkolwiek auto mi chyba nie pali znowu ;( Tym, razem to nie aku, rozrusznik kręci ale nic poza tym.

 

EDIT: Oczywiście dzisiaj odpaliłem bez problemu. Może coś 2 dni temu zgłupiał :>

Wszystko gra, jutro możemy sie zgadać gdzieś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owca, a to klee...klee pod czarno-białą owieczką ? :roll: :wink:

 

Tu jest problem. Trochę głośno dla mnie jest bardzo głośno... co zresztą nie sprzyja rozmową. Nie rozumiem po co sobie utrudniać życie. Jeszcze nie wyrośliście z klubów ?

 

SWRT555, co z tego o której godzinie do klubu ? Mi np. na 22-23 do knajpy pasuje i mogę nawet dzisiaj czy jutro :mrgreen:

I jeszcze jedno, daj znać jak będziesz miał czas to wpadnę i nauczę Cię kasować pojedyncze słowa i zastępować właściwymi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy mogą się pogapić na kręcące się pupy

Ta jasne :mrgreen:

 

Bunia klekocze :mrgreen: ależ co to za słodki klekocik :P

 

 

Tu jest problem. Trochę głośno dla mnie jest bardzo głośno... co zresztą nie sprzyja rozmową. Nie rozumiem po co sobie utrudniać życie. Jeszcze nie wyrośliście z klubów ?

 

To zapomnij o zmianie wydechu w aucie :mrgreen:

Nie pękaj zawsze wybieramy takie miejsca ze spokojnie sie da rozmawiać . A z klubów to niby na co mamy wyrosnąc, na dancingi :?: :mrgreen:

 

.

.

.

.

.

.

Dobra koniec pierdół :twisted: kiedy spocik :D

 

 

I juz sie kiedys pytałem ,ale sie powtorze :D moze kupimy forumowego g-techa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...