Jump to content

Wymiana wiskozy

Andylek
 Share

Recommended Posts

Temat juz tu probowalem poruszac gdy zaczely sie moje problemy z centralnym dyferencjalem w Forester 2000 2.0, wtdy nie udalo mi sie tu zbyt wiele dowiedziec ale na przyszlosc dla innych ktorzy beda mieli podobne objawy polecam ten link. Jest tu opisana szczegolowa procedura wymiany tego podzespolu.

http://www.subaruforester.org/vbulletin ... hem-46979/

Temat juz tu probowalem poruszac gdy zaczely sie moje problemy z centralnym dyferencjalem w Forester 2000 2.0, wtdy nie udalo mi sie tu zbyt wiele dowiedziec ale na przyszlosc dla innych ktorzy beda mieli podobne objawy polecam ten link. Jest tu opisana szczegolowa procedura wymiany tego podzespolu.

http://www.subaruforester.org/vbulletin ... hem-46979/

Jak Ci się to objawiało? Bo mi buczy od kilu miesięcy z lewego tylnego koła, i mam nadzieję, że to łożysko tylko. Przy okazji wymiany oleju, wymienię.

• 6 years later...

Temat jest apropi wymuany wiskozy wiec ja tez zapytam..

Otoz wymieniono mi wisko pare dni temu i pojawil sie dziwny dzwiek z okolicy skrni biegow(slysne z kabiny).dzwiek pojawia sie po okolo 60km/h gdy dodaje gazy czyli gdy zwieksA sie obciazenie...kiedy utrzymuje gaz rowno lub ujme gazu dzwiek ustepuje...

Dzwiek to takie rzednie piszczenie...

Przypomina mi troche lozysko ale przed wymiaana wisko tego niebylo....

Zasadnucze pytanie co mozna spieprzyc wymiejiajac wizkoze ??podobjo jesttam jaka spodkladka i jak sie jej nie zalozy to lipa...ktos moze mi podeslac fote tej podkladki??...