Skocz do zawartości

4 Pojeżdżafffka Tor Toruń 11.09.2010+szkolenie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

foty beda :)

grygo twoje foty miazdzA ! :D

 

-- 11 wrz 2010, o 17:34 --

 

http://torun.gra.pl/akcje_specjalne_czl ... za-gt.html Głosować !

Panowie :D w zamian za zdjecia mozecie zaglosowac;D

pomoc mi i pokazac ze subaru jest lepsze od jakis golfów itp ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pierwsze koty za płoty,,,,,dziekuje za mile spedzony dzien i za ten mój z wami pierwszy raz na torze...było super ale auto juz mam troszke pokiereszowane od tego szutru ale co tam....opłacało sie to kiedy nastepna pojeżdżawka :P dziekuje za rozkrecenie mnie na tym prawym fotelu :shock: ..opłacało sie ale by tak jezdzic??oj dużo jeszcze trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim uczestnikom 4 Pojeżdżafffki za przybycie i uczestnictwo w zbiorowym szaleństwie :D , za kolejny pogodny i treściwie spędzony dzień w towarzystwie zakręconym we właściwym kierunku... :)

 

do zobaczyska na 5P :) (.............może na kolcach...? ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wy to macie szalone pomysły....kolce tam to juz w ogóle sie nie przełamie :lol: elek tworzycie naprawde super składzik....szkoda ze skrzynia padła bo miałem na twoim prawym pośmigac,a sory ze tak zapytam ..jak sie zwie kolega który przewiózł mnie swoim kombiakiem turbo...super ziom nawet kasku mi użyczył za co mu dziekuje a zreszta wszyscy jestescie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, jak filmy? Nie trzęsie się bardzo? Bo mi po przejażdżce z Elkiem do teraz drgają ręce :roll: :twisted:

Właśnie przeglądnąłem z grubsza i materiał będzie całkiem dobry :) Nie obiecuje za ile dni się pojawi ale postaram się oddać do Waszej dyspozycji materiał video jak najszybciej :D Fotek tym razem nie mam :roll:

Co do 4P to odbyła się w dosyć okrojonym gronie chociaż po 12 zjechało się trochę aut. Ja się wyjeździłem aż nadto :twisted: Jest progres względem 3P gdzie nie potrafiłem pokonać bokiem nawrotu przy starcie a teraz coś tam wychodziło :wink: Bawiłem się autem jak tylko mogłem do czasu aż sprzęgło nie powiedziało dosyć na trochę :? Auto wystygło i sprzęgło w ogóle się nie ślizga 8) Auto o dziwo zawieszeniowo bez najmniejszej szkody a lekko nie było :mrgreen: Ono chyba to lubi bo przed 4P coś tam czasem pukło stukło w zawieszeniu a po 4P błoga cisza w zawiasie :lol: 8) GL rulez :twisted: Chociaż uturbiony GL pokazał dzisiaj prawdziwe rulez :D Fajnie i miło spędzony czas w doborowym towarzystwie 8) Kolega z Legaca Turbo zabił mi 2 opony więc do zimy nie upalam :P:mrgreen: :wink:

Aha a teraz na serio kto mi zapierdzielił zaczepy do pasów bezp. bo nie pamiętam a miałem towarzystwo w drodze powrotnej do Olsztyna i nie było w co pasów wpiąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wy to macie szalone pomysły....kolce tam to juz w ogóle sie nie przełamie :lol: elek tworzycie naprawde super składzik....szkoda ze skrzynia padła bo miałem na twoim prawym pośmigac,a sory ze tak zapytam ..jak sie zwie kolega który przewiózł mnie swoim kombiakiem turbo...super ziom nawet kasku mi użyczył za co mu dziekuje a zreszta wszyscy jestescie spoko

 

Kolega z fruwającego kombi GL :D zwie się Koras :D ,

przeznaczenie chciało i postanowiło mnie pozbawić skrzyni, więc widocznie miało ku temu swoje powody, może lepiej skończyć na lawecie niż na dachu, a już mi tym pachniało.... :) , nie, żebym miał przed tym opory...fajne uczucie, zanika na chwile grawitacja i czujesz się jak kosmonauta, ale dziunga szkoda... :lol: a jest do sprzedania, niedrogo zresztą, bo nigdy nie złożę Coupe, jak go nie sprzedam....

 

-- 11 wrz 2010, o 21:18 --

 

ojj zimą może być superr :D Tylko bez grilla wtedy.. :twisted:

 

 

nie wiem, czy widziałeś, że na torze stoi kilka polonezów..... :twisted: zrobimy ognicho z jednego i kiełbaskę z patyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, kolega z niebieskiej coupety to mój kolega, i jak uzgodnione, dam Ci Łukaszu takie same zaczepy albo on Ci odda Twoje, a ja go wspomogę, na Pojeżdżafffkach nic nie ginie, no może bieżnik z opon....chociaż grygo swój znalazł.... :lol: i paliwo...jakoś dziwnie szybko...ze zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) Ogarniemy temat pasów :) Tak z ciekawości zatankowałem na wylocie z Torunia po upalaniu i wyszło tak tankowanie przed upalaniem 35km od toru i 11km za torem co daje 46km dojazdówki i 70km śmigania po torze = 116km i 26l LPG :twisted: 8) :mrgreen: Kocham moją Imprezkę :D Przelicznik kosztu do fanu z jazdy niesamowity :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...