Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myślę że według normy eu "tysiącpińćsetstodziewińset" powinienem mieć jeszcze wycieraczki, rękawiczki do masarzu hidów oraz patelnię do walenia w durny łeb gościa co wymyślił ten przepis, z drugiej strony racja, lepiej nic nie widzieć w nocy (wszystkie sti 2.0T tak mają)

 

Nie wszystkie :twisted:

A co do przepisu, to tak jak ze wszystkim: $$$, lobbying i naciski.

A kto zarobi na kamizelkach odblaskowych w UE, które w większości krajów już są obowiązkowe? :roll:

Ale kończę, bo odchodzę od głównego nurtu dotyczacego niezwykłej brzydoty nowej Imprezy. Tfu zaraza. :? :mrgreen:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie :twisted:

 

Powiedział właściciel najbardziej wypasionych xenonów do STi :twisted:

 

Ale kończę, bo odchodzę od głównego nurtu dotyczacego niezwykłej brzydoty nowej Imprezy. Tfu zaraza. :? :mrgreen:

 

O Ty wredna małpo :wink: :mrgreen:

 

 

 

PS. Niestety masz rację... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy juz sie wyjasnilo jaki silnik w WRX czy 2.5 itede?

Bo na razie to mi sie wydaje, ze odczytujac w nieznanym mi jezyku rozne dane, wynika to z niezwykle genialnych zdolnosci lingwistycznych a zwlaszcza z umiejetnosci natychmiastowego rozszyfrowywania obcych alfabetow - kamien z Rosetty to bylby pryszcz, gdyby nie ten francowaty Champollion - no wiec odczytujac te krzaczki doszłem do wniosku, ze WRX ma miec 2 litry i 250 km i momentu ma 333 a z kolei STI 280/422.

I co wy na takie dictum acerbum?

http://www.subaru.co.jp/impreza/wrx/spec/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wy na takie dictum acerbum?

http://www.subaru.co.jp/impreza/wrx/spec/

 

Chciało by się odpowiedzieć:

 

My na to: nobile verbum :mrgreen:

 

A tak na poważnie, to fakt, że w JDM jest 280 KM w STi kompletnie o niczym nie świadczy w kontekście wersji europejskiej. W Europie może być 2.5L i 280 KM, a może być 2.5L i 300 KM (mierzone metodą US), a może być ciągle 2.0L i "stare" 265 KM. Ja jednak obstawiałbym wersję pierwszą, tyle tylko, że wciąż do oficjalnego komunikatu będą to tylko bardziej lub mniej potwierdzone informacje, uzyskane od "wtajemniczonych" (celowo nie mówię: "plotki" czy "spekulacje", bo temat jest już znany owym wtajemniczonym, tyle tylko, że nie chcą się podzielić swoją wiedzą ze zwykłymi śmiertelnikami, takimi jak np. ja. I nic tu nie pomaga, że ja złożyłem zamówienie na nową imprezę :roll: )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, złożyłeś zamówienie, wracaj do szeregu :wink: Ciekawe czy mówienie, nie złoże zamówienia dopóki nie podacie mi szczegółów itp. coś by zmieniło. :wink:

Jest jeszcze jedno wyjście. Pewnie jest jakieś prawo UE mówiące, że musisz znać dane towaru, który kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Fakt że zamawia się auto nie wiedząc jakie ono będzie jest conajmniej dziwny. W końcu jesteśmy w cywilizowanej europie i klient zamawiając towar powinien wiedzieć czego oczekuje :twisted: Chyba że się mylę :?:

 

Z jednej strony tak, ale z drugiej... nie :). Ja rozumiem korporacyjne standardy: informacja staję oficjalna wtedy, gdy firma to zaplanuje i jest to tylko i wyłącznie jej sprawa (i to są właśnie europejskie standardy :twisted:). W końcu nikt mi nie kazał zamawiać - mogłem zaczekać do 2x września... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ty bys od razu dalej poplotkowal :P

 

A to dość poważne oskarżenie... :evil: Szczególnie, że pytany przez parę osób na PW nie podałem nawet ceny z mojej umowy, a co dopiero inne szczegóły...

 

Proszę o wyjaśnienia... :evil:

 

to tylko takie podejrzenia :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ty bys od razu dalej poplotkowal :P

 

A to dość poważne oskarżenie... :evil: Szczególnie, że pytany przez parę osób na PW nie podałem nawet ceny z mojej umowy, a co dopiero inne szczegóły...

 

Proszę o wyjaśnienia... :evil:

 

to tylko takie podejrzenia :twisted: :wink:

 

He he - a jak tak tylko chciałem sprawdzić, czy ktoś poważnie potraktuje mojego "poważnego" posta :twisted: . Tak se pomyślałem, że raz na prawie 700 postów mogę wysłać coś "groźnego" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grona "szczęśliwców" mogących poprzyglądać się nowej imprezie na stronie internetowej krajowego importera dołączyli właśnie Kanadyjczycy (o dziwo - Amerykanie nie byli pierwsi).

 

http://www.subaru.ca

 

Są zdjęcia, super broszurka i w ogóle jest fajnie :). Gdyby tylko nie dotyczyło to U.S.-spec'a... :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...