Skocz do zawartości

nie ma zadnej pojezdzawki 20-go w ułężu?


evo 11

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze pomyliłem wyjazd elbrotha do mikołajek :twisted:

 

Ja niestety odpuściłem - jazda po jeziorze została odwołana ze względu na warunki atmosferyczne, impreza odbywała się na Super OS z Rajdu Polskiego, co mnie nie do końca interesowało.

 

Teraz planuję wyjazd do jakiejś szkoły rajdowej w Szwecji lub Finlandii. Tylko tam jeszcze lezy dużo śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze pomyliłem wyjazd elbrotha do mikołajek :twisted:

 

Ja niestety odpuściłem - jazda po jeziorze została odwołana ze względu na warunki atmosferyczne, impreza odbywała się na Super OS z Rajdu Polskiego, co mnie nie do końca interesowało.

 

Teraz planuję wyjazd do jakiejś szkoły rajdowej w Szwecji lub Finlandii. Tylko tam jeszcze lezy dużo śniegu.

 

jak byś chciał namiary to daj znać ostatnio chłopaki z pucharu byli w norwegii.

 

tydzień jazdy 400km oes peugotem 15 000 pln evo 20 000pln plus dojazd

no ale nauczyć sie mozna podobno niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś chciał namiary to daj znać ostatnio chłopaki z pucharu byli w norwegii.

 

tydzień jazdy 400km oes peugotem 15 000 pln evo 20 000pln plus dojazd

no ale nauczyć sie mozna podobno niesamowicie.

 

Ciekawe czy można własnym ? Trochę daleko ale w miarę cywilnym albo laweta ... :roll: może byłoby taniej trochę ... jak ktoś był/wie to proszę o info bo może to zły pomysł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz własną rajdówkę to można ale logistyka ludzie plus paliwo twoje to wyjdzie tez spora kwota.a tak to masz wszystko na miejscu.wsiadasz ranopo sniadanku w rajdówke i mozesz sie skupic na jezdzie.tam sa opony z krótkim kolcem,z długim kolcem do wyboru do koloru.niewątpliwie jest napewno łatwiej poleciec tam samolotem i potem tylko latasz po osach

 

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 7:41 pm ]

www.juhakankkunen.com

www.tommimakinen.net

www.drivex.fi a to najczesciej uczęszczana szkoła w finlandi przez naszych zawodników i tu ciekawostka bo mozesz przyjechac swoim autem i opony pozyczyc na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewątpliwie jest napewno łatwiej poleciec tam samolotem i potem tylko latasz po osach

 

no to to ja rozumiem ! :mrgreen:

kawiorowo kolorowo : samolot, rano śniadanko później do szkoły na upalanko a wieczorem zmrożone procenty i wysokie blond norweżki :mrgreen::lol:

eeechhh ... chciałoby się ale zamiast jakiejś Dominikany albo innych Malediwów bym się nie zastanawiał ... dzięki vert wejdę na te stronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewątpliwie jest napewno łatwiej poleciec tam samolotem i potem tylko latasz po osach

 

no to to ja rozumiem ! :mrgreen:

kawiorowo kolorowo : samolot, rano śniadanko później do szkoły na upalanko a wieczorem zmrożone procenty i wysokie blond norweżki :mrgreen::lol:

eeechhh ...

 

noooooo :mrgreen: fajosko.jak by sie ktos wybierał to chetnie się dołącze :twisted:

 

z drugiej strony jesli JEDNA runda pucharu czyli drugiej ligi np honda type R kosztuje 15 000pln to ja mysle ze proporcjonalnie wyjazd na tydzień na prawdziwe oesy pod okiem mistrzów to nie jest az tak drogo (porównując imprezy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroobel nam mówił w Ułężu, że rozmawiał z tymi, co byli i te kilkanaście K Euro wydali, że nauczyli się tylko jednego - ZAPI.......DALAĆ!!! i to prosto. :mrgreen:

wysokie blond norweżki
uważaj, ponoć wszystkie mają astmę :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroobel nam mówił w Ułężu, że rozmawiał z tymi, co byli i te kilkanaście K Euro wydali, że nauczyli się tylko jednego - ZAPI.......DALAĆ!!! i to prosto. :mrgreen:
wysokie blond norweżki
uważaj, ponoć wszystkie mają astmę :shock:

 

zapewniam cie ze jesli jest mokro i slisko to własnie zapierda.... pomiedzy drzewami jest dużą sztuką psychologiczną :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...