Skocz do zawartości

Ułęż - upalanko po szkoleniu - 07.02.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie dla tych co chca tylko poupalać (bez instruktorów) oraz tych co nie mogą przyjechac na nasza ZImową Szkołę Jazdy (6.02.2010 - sobota) informuje, ze zostajemy do niedzieli!!

 

Do waszej dyspozycji będą 2 przygotowane trasy. Możliwość wyjezdzenia sie do woli - mysle ze minimum 100-150km. Brak kolejek. Przyjezdzacie i jezdzicie do suchego baku :cool:

 

Trasy będą z soboty, oczywiście na szkoleniowej zmienimy trochę konfigurację aby zrobiło się szybciej i techniczniej bez elementów szkoleniowych.

 

Dla uczestników sobotniego szkolenia (kierowców) specjalna cena - 50zl

Dla pozostałych, którzy nie byli w sobotę, upalanie przez cały dzień - 200zł

Będzie też możliwość szkolenia z instruktorem - indywidualne stawki.

 

Proszę zrobić listę chętnych.

 

 

0. czwartek

1. Mia

2. ...

3. ...

4. ...

5. ...

6. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przemyślę Olivię :mrgreen:

 

na Ciebie zawsze mozna liczyc! tak, ze moze "male piwko" wieczorkiem zrobimy i pobawimy sie przy orkiestrze w Olivii :lol:

 

0. czwartek

1. Mia

2. gourmet

3. ...

4. ...

5. ...

6. ...

7. ...

8. ...

9. ...

10. ...

 

Jak by ktos sie obudzil w weekend lub nie dotarl do nas na sobote to zapraszamy!!!

 

Jesli Mia przyjedzie w niedziele, to dla chetnych oferuje zrobienie kilku okrazen - tym razem wy bedziecie siedziec po prawej jako instruktorzy a ja bede zamiatal kierownica :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. jeembo

 

tutaj widac prawdziwych twardzieli... mozna zrobic ze 300km w 2 dni po sniegu :shock:

zapomnialem dopisac, ze w niedziele mala niespodzianka... :mrgreen:

 

00. Stec

0. czwartek

1. Mia

2. gourmet

3. jeembo

4. ...

5. ...

6. ...

7. ...

8. ...

9. ...

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Mariusz Stec, ale w niedziele go chyba nie będzie, bo właśnie dzisiaj z czwartkiem upalają po trasie, że aż potrzebne są przednie i tylne drzwi do GL'a (tylko nie zdążyłem zapytać która strona :roll: :cry: )

 

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 1:35 pm ]

PS. Ciekawostka - przyszła zima i duży śnieg i jakoś z list zimowych pojeżdzawek znikneli letni upalacze-czyżby aż tak się bali śniegu, lodu i zmiennnych warunków nawierzchniowych? :roll:

 

Bo na szkolenie zapisali się (i chwała im za to) nowi posiadacze Subarówek (i nie tylko) chcący podnieść swoje umiejętności a starzy wyjadacze siedzą w kapciach przed telewizorem :mrgreen:

 

Poczekam do wiosny i będę obserwował listy zgłoszeń :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze grubo.ja mam rowniez do wymiany cały przód i wszystkie drzwi :mrgreen:

u mnie w niedziele bedzie grzesiek Dul i piotrek maciejewski obaj w evo

jak masz czwartek ochote na zmiane klimatu to przyjeżdzaj.ty gratis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ciekawostka - przyszła zima i duży śnieg i jakoś z list zimowych pojeżdzawek znikneli letni upalacze-czyżby aż tak się bali śniegu, lodu i zmiennnych warunków nawierzchniowych?

 

Bo na szkolenie zapisali się (i chwała im za to) nowi posiadacze Subarówek (i nie tylko) chcący podnieść swoje umiejętności a starzy wyjadacze siedzą w kapciach przed telewizorem

 

mi dowód zabrali kretyni ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wrocilismy z lotniska. Udalo nam sie w nocy przestawic wszystkie 2m bandy sniezne tak aby utworzyc zupelnie nowe trasy na dzisiejsze upalanie. Wszystko dzieki pracy Małego 5150, ktory zajebiscie ogarnia jazde na plugo-traktorze po wypiciu szklaneczki Jacka Danielsa :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 0:12

Przed chwila wrocilismy z lotniska

dobrze, że nie czekałem żeby się pożegnać. :shock:
Wszystko dzieki pracy Małego 5150
o o o co by było, gdyby Ciebie nie było :roll:

Wyruszam przed 8 - do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elberoth, tym razem to naprawdę masz czego żałować :shock: Aut było tyle, że jeden drugiego nie widział, jeszcze taaakich warunków śniegowych to chyba nie było. Trasa ustawiona podobnie, trochę inne szykany, lód pojawił sie tam, gdzie go wczoraj nie było, a zniknął tam gdzie był :mrgreen: Było mega :shock: Dziękuję za przejażdżki każdym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaaale sie wyjezdzilem :-)

170km licznikowych, czyli pewnie ze 120 rzeczywistych...

Ale warunki byly mega, towarzystwo zacne, bandy wyrozumiale, a RWD robilo robote.

 

Wielkie dzieki dla Czwartka za zorganizowanie calego zamieszania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, byłem ok. południa - brama zamknięta :sad: Gdzie jeździliście?
może dojechałeś tylko do pierwszej bramy, ona jest stale zamknięta. Druga mogła być zasunięta, ale raczej była odryglowana - wystarczyło odsunąć.

 

[ Dodano: Wto Lut 09, 2010 8:54 am ]

Wydaje się, że ktoś robił fotki, na wejściu w małą pętlę przy lasku. Prosimy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...