Jump to content

Rejestracja auta z krótkim japonskim vinem

puszkinen

Recommended Posts

Mam pytanko.Czy ktoś z was orientuje sie co treba zrobic i czy trzeba pisac pismo do ministra transportu żeby zarejestrowac auto z japońskim vinem?

Che przywiezć angola który był sprowadzony z japonii kiedyś

Prosiłbym o podpowiedzi

• 9 months later...
nie za wiele tam pisza jak wyglada rejestracja takiego aut:( czy ktos moze rejestrował auto z japonii? czy trzeba jakies dodatkowe zaswiadczenia z ministerstwa transportu ?( bo mi sie cos takiego obilo o uszy )

Jak pamietam to skladałem pismo o zgode na rejestrację uzasadniajac to tym , że tylko z krótkim Vinem ma homologacje do startow w rajdach. Mialem fakture i przeglad techniczny. Oni wiedza o co chodzi w tym ministerstwie. To bylo prawie trzy lata temu moze cos sie zmienilo i juz w wydz. komunikacji cos wiedzą na temat "ogolnej" zgody.

każdy ...na swój strój...pytałem w wydz.kom. w Olsztynie, uzyskałem odpowiedź, że jak jest przegląd i numer jest CZYTELNY, nieważnie ile ma cyfr i literek...

To widocznie w ministerstwie szału dostali i machneli reka :mrgreen: Inna sprawa , ze wtedy cos z systemem było w WK i jak bylo za mao cyferek to drukowac dowodu nie chcialo......podobno..... :roll: