Skocz do zawartości

Rejestracja auta z krótkim japonskim vinem


puszkinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

dziekuje za pomoc :)

 

-- 20 lis 2010, o 13:36 --

 

nie za wiele tam pisza jak wyglada rejestracja takiego aut:( czy ktos moze rejestrował auto z japonii? czy trzeba jakies dodatkowe zaswiadczenia z ministerstwa transportu ?( bo mi sie cos takiego obilo o uszy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za wiele tam pisza jak wyglada rejestracja takiego aut:( czy ktos moze rejestrował auto z japonii? czy trzeba jakies dodatkowe zaswiadczenia z ministerstwa transportu ?( bo mi sie cos takiego obilo o uszy )

Jak pamietam to skladałem pismo o zgode na rejestrację uzasadniajac to tym , że tylko z krótkim Vinem ma homologacje do startow w rajdach. Mialem fakture i przeglad techniczny. Oni wiedza o co chodzi w tym ministerstwie. To bylo prawie trzy lata temu moze cos sie zmienilo i juz w wydz. komunikacji cos wiedzą na temat "ogolnej" zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ...na swój strój...pytałem w wydz.kom. w Olsztynie, uzyskałem odpowiedź, że jak jest przegląd i numer jest CZYTELNY, nieważnie ile ma cyfr i literek...

To widocznie w ministerstwie szału dostali i machneli reka :mrgreen: Inna sprawa , ze wtedy cos z systemem było w WK i jak bylo za mao cyferek to drukowac dowodu nie chcialo......podobno..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...