Skocz do zawartości

naprawa/regeneracja odbysnikow lamp


gela-brt-gt

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe jak najbardziej. Szukaj firm montujących ksenon-kity, jest teraz tego pełno i oni zajmują się też regeneracją. Koszt kilkaset złotych ale najlepiej znajdź jakąś firmę w necie i zadzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli macie na myśli regenerację odbłyśników czyli napawanie to w Zielonce czy Kobyłce jest człowiek, któremu oddałem odbłyśniki od xenonów Mondeo i zrobił to dobrze (w mocnej próżni i coś tam jeszcze mi tłumaczył). Działają już prawie rok po napawaniu także jestem zadowolony, jedyne co to trzeba mu dać same odbłyśniki.

Koszt 50 zł / sztuka (ale soczewkowe odbłyśniki są względnie małe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to jakies wyjatkowo drogie z tego co widze. poszukalem chwile i nawet na allegro jest pelno ogloszen. martwi tylko ze przyjmuja wyjete odblysniki, ja juz probowalem raz rozebrac lampe i nie skonczylo sie to dobrze. nie wiem jak w morette by to wygladalo nie mialem nigdy w reku zastanawialem sie tylko czy sie czepiac w razie czego odblysnikow jak bym kupowal. zeegee w sasiednim watku ma ciekawa alernatywe tylko jeszcze nie powiedzial gdzie to kupil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur1973, rozmawiamy o regeneracji szkieł i odbyśników a nie o cenach ksenon-kitów.

I cały czas o tym pisze, xenon to tylko przyklad, oddajesz całą lampe czy soczewka czy cos i masz w prozni zrobione oryginał, zakład w zabrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...