Skocz do zawartości

13/14.02.2010 Rallyland Rajd Parapetowy


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 372
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza super !!! Na miejscu zjawiłem o 9 rano ( było jeszcze pusto ). Otrzymanie autografu od Krzyśka i Tomka, oraz możliwość zrobienia zdjęcia, w 100 % wykorzystana. Niestety po 2 h zrobiło mi się zimno i pojechałem do domu :neutral: ale warto było marznąć, usłyszeć i poczuć te rajdówki :grin: Wydaje mi się, że na imprezie obecny jest Marek Dąbrowski, ale chyba mi się wydawało. Jeszcze raz polecam wszystkim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, Ci którzy odpuścili maja czego żałować.

Odcinek 10,9km a do tego wypasiona dojazdówka przez las ok 4km.

Sam odcinek niesamowicie wymagający zmienne temp początek kręty, techniczny, dalej szybsze partie przez las, oraz serie szybkich łuków pod publiczkę, i dalej w las, technicznie z nawrotami, przełamaniami, szykanami itd itd. Końcówka czyli ostanie ok 4 km wypadanie z lasu na polanę na najdłuższą prostą tego odcinka rozbujanie auta do jakiś 150-160 i pełną bomba seria 4-5 łuków ( nigdy jeszcze tak szybko bokami nie chodziłem :mrgreen: ) i wpadamy na dalszą partię na łotnisku, i tam juz tylko mega fun - 3 km zakręt w zakręt, szeroki nawrót w nawrót , jechane cały czas w poślizgu i bardzo szybko.

 

Szacun dla organizatorów, za przygotowanie takiej trasy.

Catering wypas !

Indoor carting - fajna zajawka !

Porównanie czasów na odcinku prawie 11km bezcenne.

Hołek 10:35

Kuchar chyba 10:2xxx

Grac 10:46

 

Wrzucę onboarda na youtube to sami zobaczycie jak wyglądała traska.

 

no i na koniec pozdro dla naszych forumowych ziomali rzucających snieżkami w mojego pędzącego subaraka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - impreza warta odwiedzenia - sam się wahałem czy przyjechać w sobotę czy w niedzielę - ze względów "technicznych" padło na sobotę i nie żałuje - kierowcy RSMP hasający rajdówkami po trasie jak i spacerujący po placu i fotografujący się bez fochów z kibicami (lansujący się Herba w Panamerze :razz:) ...

 

Szczególne i szczere podziękowania dla Gracowy, za przewiezienie mnie na prawym po trasie - mega wypas i szacun za ogarnianie auta (szczególnie w takich warunkach) - to było moje 11 najszybszych minut :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla pozostałych spotkanych forumowiczów a szczególnie dla szubaru :wink:

 

A tu kilka fotek za Mr Gracowy w roli głównej :razz:

 

f9b1d1d2706422b1med.jpg

 

f04c60f44e72ee2fmed.jpg

 

6cd78c0ba7056968med.jpg

 

35c3e0bec2270147med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatne miejsce , fajny klimat imprezy , widac bylo ze Tomek tym zyje. Kawal powaznej trasy na ktorej bylo prawie wszystko ciasno , kreto , szybko , wolno , dziurawo, rowno. byla dobra zabawa.

a co do czasow to ciezko to porownywac bo po 13.30 bylo juz prawie asfaltowo na plycie i trakcja z kazdym przejazdem sie poprawiala wiec kto dluzej jezdzil mial lepsze czasy...

Holek jak na seryjne auto z klatka to sie staral :)

 

aaa GRAC : troche za szerowkie felgi miales:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na seryjne auto z klatka

chciałbym takie seryjne z klatką :wink:

 

GRAC : troche za szerowkie felgi miales:)

lepsze takie i z kolcami niż wąska zimówka :roll:

Sprawowały się super , raz nam tylko delikatnie opona się przesunęła na feldze.

 

W ostanitej sesji jak już śniegu na płycie było mało i tak chyba czasów nikt nie mierzył więc czasy można było porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER PARAPETÓWKA :!: warto było się telepać tyle kilometrów

 

jedyny minus nie załapłem się na prawy :sad: ale dało radę gokartem :cool:

 

a wieczorem Tomek nam napoje serwował :mrgreen:

 

 

no i na koniec pozdro dla naszych forumowych ziomali rzucających snieżkami w mojego pędzącego subaraka

 

fajną miną miałeś jak rzucaliśmy :wink: :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia dla pozostałych spotkanych forumowiczów a szczególnie dla szubaru

 

odpozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem krótką migawkę w Teleexpressie.

 

ta migawka była bardzo krótka...i debilnie skomentowana ;)

 

na początku wielkie senk ju dla Maćka, Mirka i Szubaru, którzy mnie zabrali do idealnego samochodu rodzinnego- 207 S1400 :)

 

Lotnisko wypaśne- piękne, mocno urozmaicone tereny, jeśli wierzyć Kucharowi, ze wojsko skończyło loty w 1986, a w 1998 się całkiem wyprowadzili...to się wierzyć nie chce, że wszystko jest tak zachowane- łącznie z działającym oświetleniem :shock:

Imprezka fajna, chłopaki polatali bokami, szkoda że nikt nie wpadł na to, żeby w przerwach między upalaniem narzucać śnieg na zakręty...bo kolec na asfalcie słabą opcją jest :) .

Namiot z jedzeniem i napitkami- mistrzostwo świata :) Gokarty (które były naprawdę szybkie) w hangarze- fajna zabawa- tylko odmroziłem łapki i nos :D.

ogólnie wypas i mocno udany weekend (zakończony naleśnikami w Manekinie w Toruniu ;) )

Zdjęć chwilowo nie będzie, bo nie mam kabelka do canona :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku wielkie senk ju dla Maćka, Mirka i Szubaru, którzy mnie zabrali do idealnego samochodu rodzinnego- 207 S1400

 

Mile spędzony weekend- pozdrawiam,szkoda, że w naszym kraju aby pokonać 310km trzeba poświęcić na to ok. 6,5 godz (oczywiście z jedzeniem i tankowaniem)

 

 

W drodze powrotnej chłopcy zjedli i usneli (nie było Playstation :cry: )

 

dsc00308pd.jpg

 

 

PS. Więcej zdjęć wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...