Skocz do zawartości

Legacy '92 przed i po liftingu


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

kapic1 Nie chce Cie lamac, ale do mojego bylego Legcaca, prawie rok szukalem przeciwmgielneo halogenu, a pozniej dalem sobie spokoj. Albo brak, albo cena :shock:

Stary swiecil, byl tylko lekko pekniety. i tak zosalo.

Wogole z blacha i elementami karoserii do tych modeli zaczyna robic sie problem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole z blacha i elementami karoserii do tych modeli zaczyna robic sie problem :roll:

Właśnie też mnie to martwi :sad:

Na eBay UK co jakiś czas widzę za 500-750F Jakieś Legacy T.

Jak by się znalazł taki w miarę dobrym stanie blacharskim, to nie wiem czy to nie jest dobry pomysł mieć takiego na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak zderzaki nie pasują . Trzeba sporo ciąć i rzeżbić w tym z 92 , aby dopasować do MY89 . Odwrotnie nie da się , albo jak kto woli nie opłacalna sprawa . Po ostatnim wpisie na ten temat ok. 2 miesiące temu , moja żona dała ten zderzak jakiemuś forumowiczowi . Okazało się , że nie pasuje do modelu po liftingu . Przepraszam tu grzywaczewskiego , bo nie wiedziałem , że żona tak zrobiła . Zderzak leżał w komórce 14 lat i oddała go studentowi . Zostało mi jeszcze prawe sterowane lusterko i wewnętrzne lusterko .Mogę Ci jeszcze zrobić izolację na klatce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igor_bb Ja przez jakis czas, dosc uwaznie sledzilem pistonheads.com, wlasnie w poszukiwaniu Turboantyka do okolo 1000 F, zeby miec go na czesci. Juz nawet pytalem na forum, czy ktos z kolegow z UK moglby kilka sztuk obejrzec. Ale jak w miedzyczasie dostawalem foty, to stan blachy byl tragiczny.

Chyba zeby szukac takiego z uszkodzona mechanika :roll: to moze w tej cenie, blacha by byla OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igor_bb Ja przez jakis czas, dosc uwaznie sledzilem pistonheads.com, wlasnie w poszukiwaniu Turboantyka do okolo 1000 F, zeby miec go na czesci. Juz nawet pytalem na forum, czy ktos z kolegow z UK moglby kilka sztuk obejrzec. Ale jak w miedzyczasie dostawalem foty, to stan blachy byl tragiczny.

Chyba zeby szukac takiego z uszkodzona mechanika :roll: to moze w tej cenie, blacha by byla OK.

 

Raz był na eBay.co.uk na licytacji sedan z dość ładną blachą- tzn. zdjęcia były z bliska i nie było żadnej korozji z zewnątrz. Miał 180tyś mil przebiegu i klepiącą głowicę (może tylko popychacz), aukcja skończyła się chyba na 720F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapic1 Nie chce Cie lamac, ale do mojego bylego Legcaca, prawie rok szukalem przeciwmgielneo halogenu, a pozniej dalem sobie spokoj. Albo brak, albo cena :shock:

Stary swiecil, byl tylko lekko pekniety. i tak zosalo.

Ten halogen sobie daruje i pewnie ten co został wyleci i tak bo to mało przydatne.

Wogole z blacha i elementami karoserii do tych modeli zaczyna robic sie problem :roll:

no własnie chce nabyć coś co nie ma na sobie trzech warstw szpachli :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski daj mi namiary gdzie mam wysłać lusterko . Z dawnych aut zostało mi jeszcze szkło reflektora lewego forestera MY97 . Jeśli ktoś potrzebuje , to wyślę pocztą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapic1 Niestety nie będzie pasować . Światła świecą snopem niesymetrycznym . Będziesz oślepiał jadących z przeciwka i poprzez lusterka tych przed tobą . Nie przejdzie żadnych badań technicznych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...