Jump to content

Bagażnik dachowy

Bjern
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o informację gdzie mogę nabyć oryginalny bagażnik dachowy do Forestera z 2006 roku. Chodzi mi o bagażnik bazowy do którego można doczepiać resztę akcesoriów. Pozdrawiam

do tego modelu nie ma sa tylko do najnowszej wersji. sprzedawca poinformowal mnie ze moze sa w niemczech i moze uda sie sprowadzic...

p.s. na pewna sa na malediwach... ;-)))

Jak ASO już nie dysponuje to może na znanym serwisie aukcyjnym. Te dobrej klasy sygnowane przez producenta to zwykle i tak szwedzka firma Thule. Chyba, że zależy ci na znaczku Subaru na bagażniku. W Warszawie jest kilka sklepów specjalistycznych sprzedających bagażniki. Jak chcesz to na PW mogę Ci podać kilka adresów. Z Piotrkowa nie masz za daleko.

Witam, proszę o informację gdzie mogę nabyć oryginalny bagażnik dachowy do Forestera z 2006 roku. Chodzi mi o bagażnik bazowy do którego można doczepiać resztę akcesoriów. Pozdrawiam
Oryginalny bagażnik to tak jak zamontowanie oryginalnego haka, robi to zawsze jakiś podwykonawca. Jak chcesz porządny bagażnik to polecam Thule albo Fapa. Za taki sprzęt z KITem, stopami i belkami aluminiowymi np.(aero 130cm.) zapłacisz około 500zł. Nośność takich belek do 150 kg i bez problemu zamontujesz na nich box np. Thule Spirit i bagażnik na 4 pary nart :)